www.sudzibas.lv Lex aurum Krāpšana, algas nemaksāšana, grāmatvedības falsifikācija.

Lex aurum - Krāpšana, algas nemaksāšana, grāmatvedības falsifikācija.

Uzmanību brīdinu!
Aivars zvīdris zvērināta advokāta palīgs.
Esiet uzmanīgi no ši cilvēka, labi padomājiet pirms griežaties pie sī cilvēka vai viņam saistītiem uzņēmumiem:
1. Sia "lex aurum'', juridiskās konsultācijas, grāmatvedības pakalpojumi.
2. Sia " property manager jūrmala" ,namu apsaimniekošana, apzaļumošanas pakalpojumi.
3. Sia "milzkalne.lv", pirts, viesu nams.
4. Biedrība "jūrmalas boksa skola".
Strādāju sia''lex aurum'' 2014;2015;2016. Gadā, man nesamaksāja darba algu par 2016. Gada 6 mēnešiem, kaut gan vid adskaites par manu algu tika nodotas un atvaļnājuma naudu par visiem gadiem aptuveni 5000eur. Zvīdris aizbildinājās, kad uzņēmumā nav naudas un nodokļi tāpat tiek maksāti, un mana alga nekur nepazudīs, pārējie darbinieki algu saņēma, par cik bijām pazīstami kopšs skolas laikiem, uzticējos biju ar mieru pagaidit. Pēc tam uzzināju, ka esmu atlaists sev nezinot. Atkal pavaicāju algu, man atbildēja, ka tagad grūti laiki, nav liekas naudas, jālej pamati jaunajai mājai un jāpērk motorollers. Aivars piedāvāja noreiķināties no kopīga īpašuma savas daļas pārdošanas. Man nekas cits neatlika, ka gaidīt. Pārdevām īpašumu saņāmam katrs savu daļu. Atkal pajautaju algu, uz ko sanēmu atbildi, kad viņš man nav neko parādā, un es nekur neesmu strādājis (liecinieki, darba kolēģi var apliecināt, kad es godprātīgi pildiju darba pienākumus), lai liekos mierā. Ja vēl prasīšu algu griezīsies policijā ar iesniegumu par izspiešanu, viņam policijā un vid, kā advokātam ir sakari, man tāpat nekas neizdosies, kā ari apmelnos mani un manu ģimeni publiski. Aivars zvīdris tā arī izdarija.
Es nenobijos un griezos ar iesniegumiem:
1. Valsts darba inspekcija par neizmaksāto algu un atvaļnājuma naudu, kā arī atlaišanu bez manis informēšanas.
2. Vid par novēlotiem nodokļu labojumiem, kas tika veikti gandrīz ar gada novēlojumu.
3. Valsts policijā par krāpniecību un grāmatvedības dokumentu falsifikāciju, lai nemaksātu algu.
4. Latvijas zvērinātu advokātu padomei, lai ētikas komisija izvērte vai aivara zvīdra darbības ir topošā advokāta cienīgas?
Vai šis darbonis ir cienīgs kļut par advokātu?
Vai kļustot par advokātu viņs savas privilēģijas izmantos sautīgos nolūkos?
Vai kolēģija atbildēs par zvīdra pārkāpumiem?
Katru dienu sociālajos tiklos uzpeld jaunas sūdzības un pierādāmi fakti par advokāta palīga aivara zvīdra krāpniecībām, mantkārību un negodprātibu. Tur nav tikai konkrēti cilvēki, bet pat veselas daudzzivokļu mājas.
Vai zvērinātu advokātu kolēģija to atbalsta?
Cik vēl būs cietušo?
Kad tas apstāties?
Sargiet sevi no topošā advokāta aivara zvīdra.

M marga-kaija 30.10.2017

Artūrs KAričkins, beidz spamot. Ja TEv kāds ir kaut ko parādā, lūdzu ej uz tiesu.
Viss nets pilns ar tavam apšaubāmajām sūdzībam.

L Laima Ozola 30.01.2018

Aivars Zvīdrs nav godprātīgs cilvēks. Viena banda- Evija Spalvēna, izbijusī tiesnese Tatjana Bormane un sigita Priede un vel pāris tiesvedības darboņi.
Nodarbojas ar žuļicību

M marga-kaija 18.03.2018

Artūrs Karičkins Tev ir 34 gadi. Varbut pietiek kā mazam bērnam rakstīt muļķības. Atrodi darbu un sāc strādāt.
Bezdarbnieki un sliņķi visos laikos nav bijusi godā.