www.sudzibas.lv Lemon Gym Negodīgā komercprakse Lemon Gym

Lemon Gym - Negodīgā komercprakse Lemon Gym

2022. g. augustā tiek paņemts nepilngadīgam abonoments uz 2 mēneši, zinot Lemon Gym "jokus"mēnesi pirms tiek slēgts abonoments un parakstīts iesniegums. 2024. gada saņem zinu no parādu piedziņas firmas,ka ir iesūdzēts nepilngadīgais dēls uz parādu.
Lemon Gym it kā esot sūtījis epastus, kas aiziet SPAM kastē par šo parādu.
Protams - iesniegums nav saglabājies, pat ne līgums un pašlaik - pieprasa atmaksāt parādu.
Lemon Gym - tā ir Jūsu prakse šādi rīkoties?! Sūdzība arī iesniegta Patērētāju aizsardzības centrā.
Lemon Gym apmeklētāji - rūpīgi skataties, ko parakstat un dokumentējat visu un saglabājat vēl dokuemntus vairākus gadus, jo nekad nevar zināt,kad Lemon Gym izdomās jaunu parādu, jo paša darbinieki zaudē un neiegrāmato iesniegumus.

12.03.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 12.03.2024

Sveicināti!

Vēlāmies Jums paskaidrot par līguma laušanas iespējām un nosacījumiem!

“FLEX vai Premium FLEX ir beztermiņa abonementi un spēkā nenoteiktu laiku. Lai pārtrauktu beztermiņa abonementu ir jābrīdina 30 dienas iepriekš rakstot uz e-pastu [email protected] vai arī uzrakstot iesniegumu klubā uz vietas pie administrācijas.”

Mūsu mājaslapā ir norādīts ka beztermiņa abonements ir spēkā uz nenoteiktu laiku.
Beztermiņa abonementa laiku var noteikt pats klients, tas var būt ne mazāk par 1 mēnesi, iepriekš mūs brīdinot, ne mazāk par 30 dienām līdz abonementa beigām.
Ja Jūs mūs nebrīdināt, tad abonements turpinās nenoteiktu laiku.

Saskaņā ar līguma punktu 6.3.1., līgumu var pārtraukt:

• Uzrakstot iesniegumu klubā uz vietas. Klientam ir tiesības uzprasīt no administratora iesnieguma kopiju vai uztaisīt iesnieguma bildi, kur ir gan Jūsu paraksts, gan administrācijas zīmogs.

• Uzrakstot mums e-pastu uz [email protected].

• Uzzvanot uz mūsu numuru 27275757.

Parāds tiek nodots parādu piedziņas kompānijai nevis par nepilngadīgo personu, kas apmeklē klubu, bet par maksātāju, kas ir līguma īpašnieks - vecāks jeb pilngadīga persona. Komunikācija tiek veikta caur kontaktdatiem, kas bija norādīti reģistrācijas laikā.

Parakstot līgumu klubā uz vietas, Jūs ar savu parakstu apliecinājāt, ka visi dati, kas tika norādīti līgumā, ir patiesi. Jums bija visas tiesības nelikt savu parakstu uz līguma un palūgt administratoru izlabot datus, ja kaut kas ir norādīts neapriezi, un ja Jūs redzējāt, ka ir norādīta bērna kontakinformācija. Parādu piedziņas kompānija sazinās ar maksātāju pēc norādītiem datiem līgumā.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

S SancSanc 17.03.2024

Lemon Gym diemžēl sniedz nepatiesu informāciju, ko cenšas iegalvot rakstiskā saziņā arī ar mani.
1) Parādu piedziņas kompānijai bija iesniegts tikai mana dēla vārds, uzvārds un dzimšanas dati un nekāds info nebija par vecākiem - to apliecināja arī prādpiedziņas kompānija. Es nezinu, kāpēc Lemon Gym nespēj būt godīgi - un kaut vienā sarakstē atzīt savu vainu.
2) Noklusē,ka līguma pantā 7.2. ir minēts,ka sazinoties ar e-pastu ir jāpārliecinās, ka saņēmējs ir saņēmis epastu, ko viņi neizdarīja.
3) Epasta sarakstē , kā arī min faktus par līguma laušanu, kas viss tika izdarīts no mūsu puses. Vienīgā mana kļūda - likvidēts iesniegums ar parakstu,ka grib slēgt abonomentu, jo bija pagājis pusotrs gads kopš apmeklēja Lemon Gym. Lemon Gym necentās sazināties un minēt faktu,ka sūtīja epastu, kas aiziet SPAM, ka ir sazinānies, tās ir vienkārši tarunas.
Interesants fakts - par parādu epasts gāja uz SPAM, beet pašlaik saziņa nezkāpēc neiet uz SPAM!
Visus faktus saliekot kopā - Lemon Gym apzināties novilcina laiku, lai klients laicīgi neuzzina par viņu izdomāto parādu, lai klients neuzmanības dēļ jau ir iznīcinājis šo iesniegumu par līguma beigšanu. Kāpēc tad Lemon Gym uzreiz nesūdz uz parādu piedziņu, bet pēc pusotra gada?
Svarīgs fakts - līdzīgs gadījums ir apskatāms 2023. gada Bez Tabu sižetā par Lemon Gym -gandrīz precīzs gadījums, atkal pusotrs gads, atkal nozaudēts iesniegums!