Lemon Gym - Krāpšana

Nenāciet! Tiešām labāk samaksāt 5-10€ vairāk kādā citā klubā nevis šajā izkrāpšanas kantorī, kur primāri ir no cilvēkiem “noslaukt”. Tās visas pasakas, par “bez saistību” līgumu - realitātē, esi kārtīgi piesaistīts, jo, ja vairs nevēlies iet, tev jāziņo mēnesi iepriekš, bet nauda tiek iekasēta, nesakatoties uz tavu apmeklējumu. Tika veikta mēneša apmaksa no citas kartes, bet tik un tā noņēma naudu no iepriekšējās kartes, it kā aizbildinoties, ka maksājums vēl nebija saņemts. Rezultātā samaksāts par mēnesi dubultā. Ziņoja, ka naudu atgriezīšot 30 dienu laikā.
Nemaz nerunājot par apkalpošanas sfēras darbiniekiem…šausmas! Pirkstu nospiedumi nestrādā, ūdeni, par kuru tiek papildus maksāts - saņemt praktiski nav iespējams, jo vienkārši sistēma nestrādā!

27.05.2022

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 30.05.2022

Sveicināti!
Paldies, ka padalījāties ar mums ar savu pieredzi, jo Jūsu viedoklis mums ir svarīgs!

Vēlos Jums paskaidrot, par mūsu pieejamajiem abonementiem:

“Nenāciet! Tiešām labāk samaksāt 5-10€ vairāk kādā citā klubā nevis šajā izkrāpšanas kantorī, kur primāri ir no cilvēkiem “noslaukt”.
Nemaz nerunājot par apkalpošanas sfēras darbiniekiem…šausmas!

Tās visas pasakas, par “bez saistību” līgumu - realitātē, esi kārtīgi piesaistīts, jo, ja vairs nevēlies iet, tev jāziņo mēnesi iepriekš, bet nauda tiek iekasēta, nesakatoties uz tavu apmeklējumu.”

Mums ir divu veidu līgumi, beztermiņa un ar minimālo termiņu 12 mēn. (šiem abonementiem mēs dodam papildus atlaidi), kas pēc 12 mēn. arī pārslēdzas uz beztermiņa.
Neviens no šiem ligumiem, neparedz sporotošanu tikai uz vienu mēnesi, nebrīdinot par nākamo.
Ja Jūs skaidri zināt, ka pēc mēneša vairs neieradīsieties uz sporta klubu – lūgums, laicīgi (līguma noteiktos termiņos) un rakstiski par to ziņot klubu.
Ja abonements ir jau sākotnēji paredzēts tikai uz vienu mēnesi, tad administrators Jums pat nepiedāvā parakstīt līgumu, taču uzreiz pieprasa aizpildīt līguma laušanas iesniegumu, kas paredz, ka Jūsu līgums būs aktīvs tikai vienu mēnesi un Jūs par to norādījāt uzreiz.
‘’Bezsaistību līgums’’, kā Jūs minējāt, ir beztermiņa līgums, kuru pārtraucot Jums nepieprasām atmaksāt piešķirtās atlaides, kā tas ir ar gada līgumiem. Tomēr ir jāziņo mums vismaz 30 dienas iepriekš, saskaņā ar jūsu līguma punktu 6.3.2.
‘’6.3.2. Izvēloties līgumu bez minimālā darbības laika, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma.’’
Šajā gadījumā, nepieciešams līguma laušanas iesniegums, arī formējot beztermiņa līgumu.
Mūsu mājaslapā, sadaļā “Cenas” un līguma pirmajā lapā ‘’Īpašajos nosacījumos’’ ir norādīts, ka klientam rakstiski ir jāziņo par vēlmi pārtraukt beztermiņa dalību!
Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

“Tika veikta mēneša apmaksa no citas kartes, bet tik un tā noņēma naudu no iepriekšējās kartes, it kā aizbildinoties, ka maksājums vēl nebija saņemts.”
Runājot par dubulto maksājumu, ja Jūs veicat manuālu bankas pārskaitījumu Jums mūs par to ir jāinformē balstoties uz līguma punktu 4.1.4.
‘’4.1.4. Ja Klients Pakalpojuma maksu samaksā Līgumā nenorādītā veidā (piem., ar maksājuma pārskaitījumu uz bankas kontu),’’
‘’Pakalpojuma sniedzējs par apmaksu ir jāinformē rakstiski Līguma 7.2 punktā norādītajā kārtībā.’’
Ņemiet vērā, ka manuālus bankas pārskaitījumus mēs apstrādājam 4 darba dienu laikā.

“Rezultātā samaksāts par mēnesi dubultā. Ziņoja, ka naudu atgriezīšot 30 dienu laikā.”
Ja ir pagājis 30 dienu termiņš un Jūs neesat saņēmis savus līdzekļus, lūdzu, saziniet ar mums zvanot uz iepriekš norādīto telefona numuru.

“Pirkstu nospiedumi nestrādā, ūdeni, par kuru tiek papildus maksāts - saņemt praktiski nav iespējams, jo vienkārši sistēma nestrādā!”
Pirkstu nospiedums var strādāt nekorekti, ja tas ir neprecīzi noņemts. Ir dažādi iemesli kāpēc pirkstu nospiedums var nenostrādāt. Mēs vienmēr saviem klientiem piedāvājam izveidot pirkstu nospiedumu tik precīzi, lai tas strādātu bez aizķeršanās.
Ja ir problēmas ar šo nospiedumu, Jūs vienmēr varat doties pie administrācijas un mēs mēģināsim rast risinājumu tūlītēji.

Ļoti ceram, ka mēs atbildējām uz Jūsu jautājumiem un lūdzam izdzēst šo negatīvo vērtējumu, ja mūsu atbilde Jūs apmierināja.

Patīkamu dienu.

E esmeraldae 27.05.2022

Citos klubos arī ir beztermiņu līgums, kas skaitās, ka tu pabrīdini iepriekšējā mēnesī līdz konkrētam datumam (līgumā noteikts). Ja tu vēlies tiesām beztermiņa līgumu, tad tas varētu maksāt +/- 60 eiro, kas jau ir 2-3x dārgāks un tā ir 30 dienu perioda karte - nevis tad, kad tu izdomā, tad ej, bet 30 dienas pēc kārtas - izmanto vai neizmanto.

Good Intentions 27.05.2022

Taisnība.

MacBeton 28.05.2022

Kāda jēga maksāt par to ka tu lieki gravitāciju tērē?
Paskaldi malku, pabrauc ar veļuku. Vai piesakies kādā gaterī.