Leļļu (Miniatūrā) karaļvalsts" - Leļļu muzejs - Fui!!!

Sveiki, mīlīši!!! Gribēju padalīties kādā notikumā, kas diemžēl atstāja negatīvu iespaidu par šo muzeju. Rakstu, jo ceru, ka Jums nesanāks, tā kā iznāca mums. Un varbūt šie muzeja darbinieki aizdomāsies, ka vajadzētu kaut ko labot. Tātad kādā jaukā dienā ar ģimeni nolēmām doties ceļojumā uz Latgali, pirms tam cītīgi sameklējot info par apskates objektiem visos iespējamajos veidos, par labu Latgalei izlēmām, galvenokārt, tāpēc, ka vēlējāmies iejusties pasaku zemē- pārtopot uz mirkli kā karaļi un karalienes:) Bet mūsu prieku aizēnoja tas, ka iebraucot šajā muzejā- pirmais ko izdzirdējām no kādas sievietes gados bija- vai esat pierakstījušies? Mums šoks- kur labdien?!? Kāds pieraksts?Jo redz, pārģērbties varot tikai pierakstoties... Viss būtu kārtībā, ja būtu informācija, ka nepieciešams pierakstīties. Par tādu pierakstu vispār bijām šokēti, jo tik cītīgi studējām interneta resursus un no pazīstamajiem vācam info, bet nevienā vietā un no neviena nebijām dzirdējuši par pierakstu?!? Tātad jautājums- kur ir informācija, ka nepieciešams pieraksts?!??? Tad mums piedāvāja samaksāt 1, 20, lai varētu apskatīt leļļu miniatūriņas, tātad samaksājām, izstaigājām, apskatījām, paldies par to pašu. Izgājuši no muzejiņa laukā, vēlējāmies nofotogrāfēties uz zirga ratiem, tikko apsēdušies, lai iemūžinātu vismaz kaut ko no šīs vietas, iznāk ārā sieviete ( laikam ģērbēja), ar saģērbto dāmu, un mūs bez jebkāda paskaidrojuma nodzen no ratiem, visu cieņu, arī mēs maksājām ieejas maksu, ar ko saģērbtā dāmīte, bija labāka par mums??? Tad varbūt vajadzētu norādīt, ka ieeja ir tikai apģērbtajiem Jūsu dotajās drēbēs.
Nu ko, mīļie, labie, cerams, ka pret Jums šī muzeja darbinieki būs laipnāki un atsaucīgāki. Var jau būt, ka mums nepaveicās un darbiniekiem bija ''melnā diena''. Un Jūs cienījamās muzeja darbinieces, sabeidzāt visu labo priekšstatu par jūsu muzeju.

P.S. Paldies pārējo muzeju atsaucīgajiem darbiniekiem, paldies par jaukajiem mirkļiem, ar kuru palīdzību likāt aizmirst šī muzeja nelabvēlību!!!

R r3al 16.08.2009

Ārprāc, kautkādi lupatas, nu varējāt runāt uz vietas, kas par, atvainojiet, sūdiem...

Mamma 16.08.2009

Ir tadi cilveki kas tev skatas acis smaida, bet kad aiziet aiz stura apd.. ka mazo eziti.

E Endija 16.08.2009

Brauciet vien uz čangladešu, brīnums, ka jums tur vēl šmakovku nelēja un neapdzirdīja:))))))))

L Lapsa 17.08.2009

Leļļu muzejā tiešām ir tāda sajūta, ka neesi vēlams. Jūnijā ar darba kolēģiem caur tūrisma firmu braucām ekskursijā pa Latgali. Viss sīki saplānots pa stundām, kur ir jābūt. Ar šo muzeju gide (kas bija vienas kolēģes meita) sazvanījās un visu sarunājas divus mēnešus iepriekš, pat pierakstījāmies uz pārģērbšanos un fotogrāfēšanos. Bet atbraucot, mums vienkērši rupji atteica, jo tur izklaidējās Swedbank vietējās filiāles darbinieki, kas bez šaubām bija pietiekami smalkas personas, lai "atšūtu" cilvēkus, kas jau bija par visu samaksājušas un visu sarunājušas 2 mēnešus iepriekš.

Z Zilga 17.08.2009

Es diemžēl arī vīlos apmeklējot šo muzeju...

I Ingrīda 10.09.2009

Izlasot šo rakstu, vienkārši nepiekrītu autores rakstītajam. Ja jau viņa raksta, ka ir izskatījusi kārtīgi visus iespējamos saitus, par muzeja apmeklējumiem un neredzēja, ka tur ir rakstīts ar sarkanu uz balta par pieteikšanos pirms apmeklējuma, nu tad pati ir vainīga!!! Lūk speciāli viņai atradu saiti, kur var apskatīt lūgumu pirms apmeklējuma pieteikties: http://www.lellukaralvalsts.lv/index.php?langs=1121 apskatiet un nevainojiet citus.

Z Zuze 10.09.2009

esmu bijusi vasarā, jā iepriekš jāpiesakās, bet viss pasākums ar pārģērbšanos bija super! Nepiekrītu rakstam!

N neesmujuriste 15.09.2009

arī nepiekrītu. muzeja mājaslapā skaidri un gaiši ir uzrakstīts, ka jāpiesakās ieprieks uz pārģērbšanos. un tas ir tikai saprotami, jo ja atbrauc 2 grupas ar 40 cilvēkiem vienā laikā, tad diez ko patīkami nav. un varbūt jūsu attieksme un neapmierinātība bija tā, kas neļāva neko sarunāt uz vietas, jo es arī nebiju ieprieks pierakstījusies, bet tomēr sarunāju ar darbiniecēm turpat uz vietas un vīlusies nebiju.

V Valters 16.09.2009

Njā...interesanti, mēs karaļvalsti bez pārģērbšanās apskatījām par velti...:)

S Sandra 16.09.2009

Es gadu atpakaļ braucu ekskursijā ar tūrisma firmas starpniecību, man problēmas nebija .Bet nu, kad braukšu privāti ņemšu vērā, kad man ir iepriekš jāpierakstās .

S sanita 16.09.2009

es arī esmu vīlusies šajā muzējā..tur ir ļoti nelaipnas uin neatsaucīgas darbinieces..bija tāda sajūta, ka tur nav neviens gaidīts, izņemot tos, kuriem nauda birst pa kabatām ārā..riktīga čangalija..fui, pretīgi vnk..neiesaku turp braukt, ja vien jūs nevarat vinām kaut ko iepiķot

Z Zuze 16.09.2009

to sanita--un būtu tā īstenā čiuliete? hahahah

M Mak 28.09.2009

Nezinu kur jūs meklējāt bet, http://millionmetersaroundlatvia.com/viewobj.php?city=95&id=251 vai http://www.lellukaralvalsts.lv/index.php?langs=1121 ir rakstīts ka (Ekskursiju vēlams pieteikt iepriekš)

M matīss 01.10.2009

nepiekritu rakstam, viņām tas ir tāds pats darbs kā citiem - tām sievietēm nav jāzemojas visādu priekšā. pašiem ir jāprot uzvesties kā cilvēkiem nevis kā kingiem. citādi atbrauc, noblato un pēc tam visu negatīvo izgrūž netā. visu var sarunāt ja nolaizas no saviem neesošajiem augstumiem... šeit vienīgais fui ir laurai un sanitai par jūsu attieksmi! kad Latvijā svinēs avviatoru dienas, es jums nosūtīšu sveicienu lai jūs nolaistos uz zemes! Mēs (8 cilv) tur bijām septembra vidū, normāla attieksme, kaut arī bij grupa jau pierakstīta mūs ielaida tāpat...

L ligita 02.10.2009

Lieciet tak miera musu Latgaliti, mes ta pabernu loma.Pasiem deretu zinat, ka jus visi, , augstmani, , nakusi no tas cangalienes.Kaunieties.

L lauraplinta 11.10.2009

Я читаю Ваши отзывы и просто в ужасе от людей.Я даже не понимаю как там может не нравиться?! Мы были в кукольном музее в сентябре и были просто в восторге. Нас было 15 человек приняли очень хорошо. Мы были без записи просто пришлось немного подождать что бы переодеться но разве это проблема. Нам очень понравилось и мы обязательно приедем ещё.

I irinasmorodina 11.10.2009

Katrai meitenei un sievietei gribas kaut reizi būt princesei - un šī ir ideāla iespēja!!! Vienkārši superīgs muzejs, tērpi, jaukas un pretīmnākošas muzeja darbinieces!!! Noteikti visiem iesaku aizbraukt! :))

A albis 11.10.2009

JA JAU JĀNĀK VIŅU DOTAJĀS DRĒBĒS TAS NOZĪMĒ, KA NENĀKT NEKAD, JO TU VIŅAS, KUR VAR SAŅEMT TEV NEIZDOD, JO TU NEESI SAŅĒMIS VIŅU DRĒBES, KO TAD BRAUKT UZ TO VIETU JA NAV VIŅU DRĒBES.

I Inga 07.08.2010

Leļļu muzejs ir jauka vieta, kur laipni sagaida un no visas sirds uzņem katru, kas ieradies iepriekš pieteicies.Darbinieki pat cenšas mazākas grupas apvienot, lai pakārtotos klientu vēlmēm un iespējām laika ziņā.Liels paldies māksliniecei Mihailovai par tik radošu izpausmi, kas mūsu izklaides iespējas padara, jo saturīgākas!!Lai Jums veicas, un neņemiet tuvu sirdij augsprātīgos un paviršos!!

N Natālija 25.08.2010

Arī nepiekrītu, bijām 22.08.2010 mēs nebijām pierakstījušies(9 cilvēki) bet tik un tā mūs laipni pieņēma, vienkārši vajadzēja pagaidīt 15 min. Ļoti jauka un skaista vietiņa!!! IESAKU VISIEM AIZBRAUKT!!!