www.sudzibas.lv Lelle Uzmācīgais pārdevējs

Lelle - Uzmācīgais pārdevējs

Pirms pāris dienām ar meitiņu iegriezāmies jaukajā attīstošo rotaļlietu veikalā "Lelle". Nepaspēju pat aiztaisīt durvis, kā mums jau "uzklupa" šī veikala pārdevējs (garš puisis)! Laipni atbildēju, ka gribu tikai apskatīties, jo maks palika mājās, bet viņš nelikās mierā! Uzmācīgi staigāja līdzi un teica, lai pērku šito, šito, un šito, visu laiku kaut ko runāja, un neklausījās, kad atkārtoti teicu, ka es pati gribu visu mierīgi apskatīties! Kad nevarēju vairs izturēt, gājām uz ārdurvju pusi. taisīju vaļā durvis, kad pusis pa visu veikalu noteica: "Vai, kā tad jūs tā, neko nevarējāt nopirkt?"
Iedomājieties, kā es sajutos! Tur taču bija vēl citi cilvēki, kuri uzreiz pievērsās man un meitiņai...!
Ja, kāds no šī jaukā (Un es saku, PATIEŠĀM JAUKĀ) veikala vadības lasa, vai jelkad lasīs šo, tad lūdzu izsakiet šim jaunietim kādu aizrādījumu, jo ar šādu pārspēlētu uzmācību jūs pazaudēsiet klientus! Es patiešām sajutos neērti, un turpmāk Barona ielas lellē vairs neiegriezīšos!
Cik jauki, ka jums ir vēl citi veikali!

S Silva 26.10.2009

Tev tāpat maka līdz nebija, ko cepies???

H Hugo Djego 26.10.2009

Man līdzīgi bija "Latgalītē".Kādreiz jau gadus vairākus atpakaļ garlaicības dzīts pastaigājos un ieraugu telefona aparātu, pie līnijas slēdzamu.Uzmanību piesaistija tas, ka bija diezgan smuks dizains, bet ražots Krievijā.Tūlīt klāt pienāk pārdevējs un krieviski jautā, kā varot man palīdzet?
Teicu, ka neko, tāpat skatos.Un tad skaļi padomāju, ka nummura noteicējs diez vai te provincē strādās...šis turpina, ka tur, kur es dzivoju, sitas nederēs, bet tad vajagot cita versija.Viņš uzsauca kaut kādas Koļam, ka dod viņam pircēju, lai tas visu paskaidro.Nu, Koļa centās man iestāstīt, ka viņa telefons esot tas riktīgais.Bet es nemaz negribēju neko pirkt.Mēģināju paskaidrot, ka man nav naudas.Koļa centās nolaist cenu.es teicu, ka negribu vispār nevienu telefonu.Un tad Koļa palika dusmīgs, ka nākot bez naudas un tirgu :)))
Es domaju-nafig vispār uz to telefonu skatijos? Varēju labak zvirbuļus skaitīt :)

F fizalis 26.10.2009

Pārdevējs laikam izgajis vērtīgus kursus, piemēram, Perfect sales... :)

P pufa 26.10.2009

pie jautājuma: kā varu palīdzēt? vislabākā atbilde: nomaksājiet manus rēķinus. :)

F fizalis 27.10.2009

Pufa, pie šāda veida "smirdīgajiem" un "atjautīgajiem" atbilžu variantiem pārdevējiem noteikti ne silts, ne auksts...Varbūt kaut ko oriģinālāku???

L Lila 27.10.2009

Pufa-Tev gan šaura pierīte.Tas ir logiski, ja Tu ieej veikalā, tad pārdevējs jautā sakarā ar preci, nevis par Taviem rēķiniem!

Z Zakis 28.10.2009

ķekavas Lelle pardeveja sez uz divana un lasa zurnalu, es viens pats pa veikalu staigaju un daru ko gribu :D

K Kalakutenis 28.10.2009

Tas puisis patiesībā bija lelle. Viņš ir uzprogrammēts, lai apēstu jūsu bērnu smadzenes. Viņam garšo smadzenes. Tā kā tu vari būt priecīga, ka tiki sveikā laukā no veikala. Taču viņu var arī izslēgt. Lellei starp kājām ir tāds slēdzītis, ja to kārtīgi saspiež, tad lelle izslēdzas un smadzenes vairs neēd.

A albis 31.10.2009

mans viedoklis ir tāds(es pats TAGAD esmu pārdevējs), nemeklē kašķi, kašķis Pats Tevi atradīs, Bet tam dundukam vajadzēja uzšaut, lai iet apenes tirgo.

A albis 31.10.2009

un tu Hugo nejauc Uteni ar veikalu kur nauda katram būs sava, bet veikalā saimnieka.

M Mārcis 03.11.2009

Es nesaprotu, kurš pieņeema tadu puišeli darbaa!? pats esmu tur bijis, un zinu, ka viens taads gara auguma tiinis tur ir! Vinjam tachu nav pat divdesmit man liekas! Kaa vinjsh kaut ko var zinaat par beernu, veel jo vairaak bebiishu lietaam?
Kauns vadiibai pa visu gjiimi!

M Mārcis 03.11.2009

Jaapiebilst, ka ne es, ne sievinja uz turieni vairs neiesim! Nav jau vieniigais koka rotaljlietu veikals Riigaa!

S Sarmīte 16.11.2009

Ziniet, izlasīju šo ziņu un sapratu, ka runa ir par to pašu veikaliņu, kurā valda mežonīga nekārtība un apkalpotāji laikam pelna naudu no pārdotā, tāpēc ķer katru, kurš tik ienāk. Arī man bija līdzīgi - iegāju pagājušo nedēļu tāpat pa ceļam no dārziņa, lai apskatītu ko šis veikaliņš piedāvā. Veikals maziņš un mīļš, smaržo pēc tējas, taču...tiklīdz iegāju lai apskatītu mani "apsēda" jauna dāma ar ļoti skaļu un uzbāzīgu balsi. Kad izteicu vēlmi tikai iepazīties ar precēm, man burtiski visu laiku skatījās mugurā un staigāja līdzi.Nu labi, bet kad pajautāju ko konkrētāku par dāvanu mazajai sākās murgs - man sāka stāstīt par visu, ka es ne tikai apjuku, bet man sāka sāpēt galva, taču "izcilā" pārdevēja nepievērsa nekādu uzmanību manam apjukumam un tad arī man iestājās šoks, kad ļoti jauns puika iesaistījās ar tekstu, ka viņš lieliski pārzin ko vajagot pusotru gadu vecajai meitenei ( nu var jau būt, ka viņš ir tēvs, taču viņš izskatījās nekompetents šajā jautājumā, jo piedāvāja lietas, ko mana mazā ne tikai nozaudētu, bet pat norītu) un, ka labāku neko par viņu piedāvāto nekur neatradīšot.Teicu, ka nevajag neko tik informāciju, bet mirklī kad sāku apskatīt kādu mantiņu, man jau aiz muguras stāvēja kāds no pārdevējiem ar kādu mantu rokās, kura "simtprocentīgi der tikai mani mazajai". Jutos augstākajā mērā neveikli un apgrūtinoši.Es saprotu mūsdienu jaunatni, bet tik haotisku apkalpošanu, uzbāzību nekur citur nebiju sastapusi, un secināju, ka paši pārdevēji tā īsti nemaz nezina kādu mantu piedāvā pusotru gadu vecam bērnam. Vēl secinu, ka cilvēki strādā haotiski ne tikai ar pircējiem, jo tad kad izvēlējos nieku savai meitiņai, jo sapratu, ka citādi uz mani ne tikai apvainosies, bet vēlāk pat neapkalpos ( tā tika pasniegts vārdos itkā caur joku), gāju samaksāt, mani pārņēma viegls šoks - tas galds, kur itkā es varēju nolikt mantu un somu burtiski bija pārkrāmēts ar mantām, papīriem un vēl sazin ko, jo somu iespiedu padusē, lai samaksātu ( starpcitu arī mazu maisiņu, kur ielikt mantiņu nedabūju. Ja citur vismaz pajautā vai man tāds nepieciešams, tad te vienkārši paņēma naudu un mani aizmirsa).
Nebiju domājusi, ka mūsdienās apkalpojošā sfērā ir tāda krīze, ka labus un laipnus pārdevējus bērnu rotaļlietu vaikaliņā pat nevar sastapt. Kad aprunājos ar draugiem un izstāstīju kā man gāja veikalā Lelle uz Barona ielas, man teica, ka diemžēl neesmu vienīgā kura ir vīlusies šajā veikalā, arī viņi tur ir gājuši, bet tur pārdevēji vai nu nemitīgi runā pa telefonu vai ir aizņemti ar mantu kārtošanu, ka bērns tur esot paklupis aiz kaut kādas kartona kastes pie galda, kad gājis skatīties mašīnītes un ka arī viņi labāk izvēloties Domiņu.
Žēl, ka tik jaukam veikaliņam ir tik neestētiska apkalpošana un netaktiski pārdevēji, kuri nesaprot, ka ne jau uzbāzība un nekorektums mūsdienās ir vadošais.Varbūt vadībai vairāk vajadzētu pievērst uzmanību personāla atlasei nevis veikala pārbāzšanai ar mantiņām??

S Sintija 20.11.2009

'Nebiju domājusi, ka mūsdienās apkalpojošā sfērā ir tāda krīze'' - izrādās, ka Mārcis ir sieviete? KĀPĒC JĀSLĒPJAS ZEM VĪRIEŠU KĀRTAS VĀRDA? MELOJAM??
Es pilnīgi nepiekritu augstāk minētajam komentāram! Kādam (Kādai) vienkārši nav ko darīt, tāpēc vajag kādu nozākāt līdz pēdējam!
Man par šī veikala apkalpošanu nav neviena slikta vārda ko teikt! Gan veikaliņš, gan pārdevēji ir vieni no simpātiskākajiem un izpalīdzīgākajiem visā Rīgā! Esmu klienete jau vairāk, kā gadu, un viss ir smuki!
Un komentētājai "MĀRCIM" silti iesaku padomāt, pirms runāt un rakstīt tik lielus un nepatiesus apvainojumus par kādu, jo ir tāds teiciens: "Viss sliktais, ko tu nodari citam, pēc laika nāk atpakaļ!"

Veiksmi un visu to labāko Barona veikaliņam un apkalpojošajam personālam vēlot,

Sintija Krilovska

S Sintija 20.11.2009

Atvainojos, domāju, ka komentētāja vārds rādās augšpusē. Ņemu atpakaļ sevis teikto par slēpšanos zem vīrieša vārda.
Tomēr palieku pie tā, ka Sarmīte raksta pilnīgas muļķības, un visticamāk pašai dzīvē nav paveicies, tāpēc raksta tik sliktas lietas par jauko "Lelles" veikalu un pārdevējiem.

R Rūta 24.11.2009

Tiešām nesaprotu, vai cilvēki jau ir tik pilni ar negatīvismu, ka tas jāgāž pāri malai, apšļācot citus? Un vēl pietiek laika rakstīt tādas sūdzības!? Varbūt to varētu izmantot kaut kā pozitīvāk un lietderīgāk? Kaut vai nodarbojoties ar savu bērnu?

Es arī esmu bijusi un iepirkusies šajā veikaliņā. Piedāvājums tiešām ir ļoti plašs, tāpēc man izvēlēties vajadzīgo palīdzēja pārdevējs. Man, tādai steidzīgajai, tas aizņemtu vairāk laika. Paldies viņam!

Pati strādāju ar pirmsskolas vecuma bērniem un pamanīju, ka "Lellē" var iegādāties daudz jauku attīstošu rotaļlietu.

Būsim gaišāki! Lai mums izdodas!

H Hugo Djego 24.11.2009

Es jau ar sen vairs nepērku visu, ko piedāvā. Labakais laikam ir teikt, ka tādu preci redzēju citā vietā lētāk, tad veikala darbiniekiem nav, ko atbildēt.

š šeherezade 24.11.2009

Man laikam tik maniakāli pārdevēji nav trāpījušies, jo parasti pie viņu pārlaipnības atbildu--es pagaidām tikai skatos un tad viņi arī liek man mieru!

S Sintija 17.12.2009

Sieviešu kārtas pārdevējas tajā veikalā ir ok un smukas jau ar', bet puika gan neatrodas īstajā vietā un īstajā laikā. Pats tur bieži iepērkos, bet no viņa "palīdzības" cenšos izvairīties, jo tā ir "lēta" un, nu ļoti prasta. Parasti tiek "mests ģīmī" viss pēc kārtas, kas man riebjas. Tādiem nav vietas bērnu preču veikalā. sorry.
Par meitenēm saku tikai to labāko.

Z ZVAIGZNITE 26.02.2012

Esmu pati strādājusi par pārdevēju bērnu veikalā, tikai Spicē.
Un ar to apkalpošanu jau ir tā, ka tas jau nav atkarīgs no mums, bet no vadības!
Mums arī lika burtiski katram pircējam klupt virsū, lai būtu kassē ienākumi, ..mūs vaktēja katru dienu, kā pircēji tiek apkalpoti un viss tika piefiksēts...ja neiesi un pircējam preci nepiedāvāsi, tad tas atspoguļosies pamatīgi uz tavu algu!
Bija pat konkrēts gadijums, veikalā esam 3 pārdevējas-konsultantes..zvana veikala saimnieks uz veikalu un saka"tu nepiegāji pie tās smalkās dāmas ar izšūto mēteli, viņa noteikti būtu ko dārgu iegādājusies, ..ja tu būtu.."uzklupusi", būtu bijis tā un tā...
un līdz ar to par piemaksu nebija ko sapņot!
Protams, pārspīlēt jau ar uzmākšanos nevajag (man pašai nepatīk, ka veikalā ieejot, pārdevēji visi kā viens skatās uz pirkstiem un jau pēc mirkļa metas klāt), bet par interesējošu preci, patīk ja pastāsta un palīdz atrast meklēto...
No otras puses, ir ļoti nepatīkami, ja ieeju veikalā un pārdevējs uz manu pusi pat nepaskatās, kamēr es nosvīdusi stundu ņemos pa veikalu meklējot un izvērtējot sev vajadzīgo preci ...
Diemžēl no darba aizgāju, to pašu neciešamo darba apstākļu dēļ...
Santa.