U Upīte 01.09.2011

Ticu, ir bijušas darba darīšanas ar šo iestādi, nekas labs tur nesanāca. Kāds šoreiz iemesls?

S smagsgadījums 03.09.2011

Nu, nu sludinājums atkal iekšā kad meklē darbiniekus! Es rupji nelamājos, bet ja tā iestāde tādā garā turpinās kā viņi cer atrast normālus darbiniekus ja jau pus Rīgai ir dvēseles piekakājuši ar savu attieksmi!
Baisi cilvēki ar baisu nostāju, nostrādāju tur divus gadus, tik atbildīgus un jaukus darbiniekus izķengāja un noniecināja...
Vairāk cilvēcības un veselo saprātu nevis E. attieksmi -""Piļīt viņus vajag lai labāku kāpostu pelna "" :)

A Agnese 26.09.2011

Šim pilnīgi piekrītu "Dodu padomu R. un E. - zivs pūst no galvas... kad beidzot sapratīsiet kad jūsu maka biezums atkarīgs no cilvēkiem pie jums strādājošajiem un attieksmes pret viņiem! :)) "
Ja kāds no vadības lasa, tad patiešām par attieksmi der padomāt, jo kas tad notiks, ja kāds dusmīgs bijušais darbinieks patiešām aizies uz Bez Tabu vai Tautas balsi????????!!!

M manarīnepatīk 26.09.2011

Jā un strādāt tur ir diezgan nepatīkami, tikai tāpēc, ka pret pārdevējiem izturas, kā pret ķīnas fabriku melnajiem strādniekiem. Varbūt es mazliet pārspīlēju, bet labi nav, tas točna. Ik pa laikam gadās kāds, kurš tur nostrādā ilgāk par 1 mēnesi. reizēm viņi atlaiž darbiniekus bez iemesla un tagad ik pa laikam GC veikalā redzu strādājam direktora meitu :D
Strādāt tur var, ja nav neviena cita varianta, bet neiesaku, labāk ejiet piemēram, uz VIASAT zvanu centru, tur strādāt ir forši, attieksme ok un algas maksā laicīgi un oficiāli, darbiniekus viņiem vajag gandrīz vienmēr!! Bet padomājiet vai gribat saistīties ar Lelli (SIA Orchid). Ejot tur strādāt man likās, ka vienmēr ir neapmierinātie čīkstuļi, kuri sūdzas par visu un negrib strādāt, bet pēc mēneša jau nožēloju, ka dēļ Lelles, palaidu garām citas iespējas strādāt. Šī kompānija nesaprot, ka apmierināts darbinieks = labs darbinieks, ta vietā viņi mēģina panākt rezultātu ar draudēšanu un/vai terorizēšanu.

N nu un 23.10.2011

kadel uzreiz javaino kads cits pie pasu kludam. Sobrid tur stradaju, un man rodas jautajums, kadel MAN ir jaatbild un jalabo ieprieksejo darbinieku salaistaas kludas un viss parejais? Manuprat, vaina ir jamekle tikai un vieniigi pasos. Bez tam ir 3men parbaudes laiks, kaut vai pec nedelas vari doties prom, ja kaut kas neapmierina.
Darba tur ir daudz tas ir fakts., bet ja vienmer izradi centiibu un interesi par visu, un pats galvenais ja ir gribesana stradaat tad neradiisies problemu utt. Protams, esmu pieredzeejusi aizradijumus no vadiibas utt, bet tas ir bijis tikai ex.darbinieku nolaidiibas un kluudu deel.
Fakts, examens tur ir vienkarsi graujosh, manuprat, nekur citur nav examenu kas sastav no 5lpp, un to visu nevar apgut divas macibu dienas, BET jebkura gadijuma lai cik ilgi es tur nostradatu prieksh manis ta ir nenormala PIEREDZE, pec sis "skolas" man noteikti grutibas nesagadaas stradaat jebkura cita tirdzniecibas vieta.

M mja 31.10.2011

strādāt protams tur var, ja esi brīvs cilvēks, bez saistībām un n orīta līdz vakaram vari veltīt tikai darbam, saņemot par to minimālu algu. Pieredzi tur var gūt ļooooti labu, bet nu pret saviem padotiem priekšnieki izturas negodīgi, slēpj faktus, kā teikt daudz sola, būvē sapņu pilis, aizmālē acis - bet realitāti tā līdz galam arī nepastāsta. 3 mēneši ir tiešām pietiekošs laiks, lai apgūtu, kā nevajadzētu, lai pret tevi izturas. Un kļūdas iepriekšējiem darbiniekiem tur ir tikai tāpēc, ka cilvēki pārstrādājošies, pienākumi nav normāli sadalīti. Sākumā visi cenšas u ndarās, pēc 2 mēnešiem jau skaidrs, kas pa lietu. Ja paliek pēc 3 mēnešiem - tas jau ir izmisums. Es ceru NU UN, ka arī pēc 3 mēnešiem tu būsi tik priecīgs un rakstīsi tik pozitīvus komentārus, lai veicas.

Njā, , Man arī ir bijusi saistība ar šo iestēdi. Neko labu pateikt nevaru. Vienu komentāru pirms manis droši vien rakst'ja Kristīne, kas veikalā strādā 2 mēnešus, un ir baigā patriote, bet nu sakliegs uz viņu, un piečakarēs viņu tā pat kā visus pārējos, tad viņa arī nostāsies pret šo veikalu. R un E ir neprofesioāli darba devēji, un cik dzirdēju arī neprofesionāli sadarbība partneri. Bet nu.. Ja jau pashi braukā uz porsha, varbūt tas vinkārši ir viņu dzīves stils, jo Latvieši tā dara, paši ir parādos līdz ausīm, bet sev porshus perk... Veiksmi Jums Biznesā E un R

M mja 06.11.2011

kas tie par E un R? njerkstoshajiem vankshkjiem tiktal bailes iedzitas, ka pat vardus rakstit bail? tadus superdarbiniekus tikai pameklet :DDD

S santa 12.11.2011

nesmuki, nesmuki...

N nuu 25.11.2011

E ir Edgars un R ir Raivita. ļoti patika tur strādāt, bet negaidīti apstākli man lika pamest darbu

L Lss 13.12.2011

Attieksme un atmosfēra ir vnk ŠAAAAAAUUUUUUSMĪĪĪĪĪĪGA! Pēc mēneša pametu šo darbiņu! Tiešām pareizi ir teikts: Lellē kā ellē!!!
Saudzējiet savus nervus, ejiet strādāt citur!

M MCh 25.01.2012

Atbildot uz Nu Un komentāru - iepriekšējiem darbiniekiem ir kļūdas tikai tāpēc, ka neviens tur nevar pateikt kā kas jādara pareizi, kam ne prasi, visi māca citādāk. Itkā notiek darbinieku apmācības, bet tik un tā no katrā veikalā viss notiek atšķirīgi.

M MCh 25.01.2012

Tajā uzņēmumā nav nekādas kārtības, varbūt tikai barona ielas veikalā.

L lellīte 16.04.2012

Pēc komentāriem vien var spriest, ka bijušie darbinieki, kas šeit "gāž" ārā savas negatīvās emocijas, nav bijuši pietiekami pieauguši šim darbam. Jāsaprot, ka ne vienmēr dzīvē gadās tikai smaidoši un atvērti cilvēki un kā jebkuram no mums, arī uzņēmuma vadībai gadās "melnās" dienas, neveiksmes un uztraukumi. Lai veiksmīgi spētu sadarboties un nebojātu attiecības ar kolēģiem, jāpiemīt prasmei citu negatīvās emocijas neuzņemt sevī un vienkārši jādara savs darbs. Cilvēki, kas prot tolerēt kolēģu atšķirīgos raksturus un emocionālos stāvokļus, strādā Lelle jau vairākus gadus. Un nevis tāpēc, ka ir izmisumā, bet tāpēc, ka kopumā darbs apmierina. Atalgojums tiek maksāts laicīgi, bez iemesla nekādas naudas atvilkšanas no algas nenotiek, vadība ir pretimejoša arī studiju un darba apvienošanā (par ko īpaši liels prieks). Un ja gadās kāds kašķis, vienkārši nevajag ņemt pie sirds. Ja tas nesanāk, tad šis darbs nav domāts jums un jūsu nervu sistēmai. Publiska cilvēku zākāšana, manuprāt, nekādā ziņā nav saistāma ar laba darbinieka rīcību (par kādiem šeit daudzi mēģina izlikties).

Nerakstu, pārstāvot vadību. Pati esmu viena no Lelles veikala darbiniecēm jau gandrīz gadu.

V VisumaCentrs 29.05.2014

lellīte - nespried par cilvēku pēc viena komentāra! Lelle, varbūt, patiešām nav labākā vieta pirmajam darbam. Lai tur strādātu ir jābūt zināmam sagatavotības līmenim un dzīves pieredzei. Bet jāatzīst, ka šī vieta kā darba vieta der ļoti šauram darbinieku lokam - ja uzņēmumam tas der, tad viss ok, galvenais, ka sistēma darbojas. Nevienam taču nav spiesta lieta tur strādāt.
Par darbinieku kļūdām ir ko piebilst - ja ņem darbā cilvēkus bez iepriekšējas pieredzes darbā veikalā, tad būtu labi apmācīt kas un kā ir jādara (piemēram, par mēneša gala atskaitēm), ja negribas mācīt, tad jāizvēlas darinieki ar pieredzi.