www.sudzibas.lv Lee Cooper Domina Lee Cooper džinsas

Lee Cooper Domina - Lee Cooper džinsas

Gribēju brīdināt, lai kārtīgi apsverat domu par džinsu pirkumu "Lee Cooper" veikalā, vismaz T/C Domina Iegādājos džinsas par 65 Eur. Atnācu mājās un ieraudziju, ka divās vietās mistiski balti diegi. Kuriem es vel pievērtu acis, jo nav tik uzkrītoši, bet 1 dienu valkājot-jau parādijās izsēdēti ceļi. Rezultātā bikses izskatās pēc prastas lupatas (pielikumā bilde, kā izskatās "labas" bikses pēc 1 dienas nēsāšanas) Rakstiju Lee Cooper pārstāvniecībai un viņi sacija, lai nesu un veikalu atpakaļ, ko tā arī izdariju.Protams rakstiju iesniegumu lai atdot naudu, likās jau ka būs cerīgi, bet veikala vadītāja man atrakstija, ka prasību noraida, jo nav konstatēts ražošanas defekts. Es varot veikt novērtēšanas ekspertīzi, kas var sasniegt 65 Eur + PVN!!!! Lee Cooper pārstāvniecība tikai noplātija rokas un ieteica griezties pie viņu eksperta (bet protams par naudu)Kad aizgāju izņemt savas bikses, tad baltie diegi biksēm bija nogriezti (ceru, ka caurumi no tā neparādīsies) Man nav ticības ka var pierādīt, ka bikses neiznēsājas vienas dienas laikā. Un 65 eur ir liela nauda. Tagad rūgtums sirdī un nevelkamas džinsas.

G grumpy 24.03.2015

Man arī ir bijusi līdzīga pieredze. Nevienam neiesaku tās Lee Cooper bikses. Dārgas lupatas. Brenda nosaukums pilnīgi neko nenozīmē.

Z za23 30.04.2015

tas ir tikai pie mums LV perkot, vacija pavisam cita kvalitate salidzinat nevar. zel ka vini ta pie mums nelaiz tada pasa kvalitate

V VladIat 30.04.2015

nu tas ir pilnigs psc kungi
no kurienes jums tada nauda? ejat uz humana blegj

V Viilusiespiceeja 11.03.2018

Labvakar. Cik ļiti vīlusies esmu par lee cooper veikalu Spicē. Nevainoju pārdevējas, dara savu darbu un vēl piešķir atlaidi- super meitenēm. Labi, atbraucu mājās priecājos par savu pirkumu, sāku pētīt sastāvu utt. un tieku līdz svītru kodam, noskanēju bichecker un tur man uzrāda - made in Poland... Koooo? Kāda Polija, Lee Coper taču ir Angļu firma? No skaisti nopirku Poļu tirgus "šmotku" par, salīdzinoši, lielu naudu. Kur griezties ar sūdzību?