www.sudzibas.lv Lēdurgas Miesnieks Produkcijas kvalitate

Lēdurgas Miesnieks - Produkcijas kvalitate

Mes esam labi klienti SIA Lēdurgas Miesnieks viņiem venmer bija laba un kvalitativa produkcija, cenas ir lielakas ne kā citiem bet bija vis garšigi.Bet pedejo divas nedeļas kvalitate ļoti klibo, produkti nak sapelejuši, veci un galvano protams garša ir pretiga kāun vecam produktam.Vai patiešam vadibā neredz kas notiek.Bus žel ja nakses atteiktes no firmas ja viņi nemainis savu atteiksme pet klientem.Bet uz dotu bridi neeteiktu pirkt viņus produkciju.

K

K Klients 22.07.2011

Jā, agrāk pat suņi bija treknāki!

A Austris 22.07.2011

Vispirms vajadzētu iemācīties pareizi rakstīt!

H Haris 11.09.2011

Par pareizrakstību te neiet runa! Par Lēdurgas Miesnieku - taisnība, beidzamajā laikā draņķus ražo, nedrīkst pirkt!

J jānis 09.10.2011

kā pastāstīja pazīstami darbinieki lēdurgas miesniekā, pie vainas ir niecīgais darbinieku atalgojums, kā arī patstāvīgā kadru maiņa.tehnologs pat nejēdz ar darbiniekiem sazināties valsts valodā, kur var rasties kvalitāte, ja priekšniecību interesē tikai kvantitāte?vecās gaļas tiek pāržāvētas un tirgotas, iesaku rūpējieties par savu veselību nepērciet tos draņķus...

K Kristaps1988 05.12.2018

100% taisniba

T Točno 09.10.2011

Točno Lēdurgas apkaimē nesen pazuda visi klaiņojošie suņi un kaķi. Kur tie palika?

M [email protected] 02.11.2016

Kad no jums ņem ādas tad jūss galīgi apkāš jo uz svariem, nav tas kam tur ir jabūt, jo neviens to procesu neuzrauga un tie kas uzperk uzkrame 1/4 patdona un tad svarus izlidzina uz nullem un ja tadi patdoni ir 5 gab ta firma nociep jums 1 veselu tonnu jo pats esmu stradajis un es zinu ka vinji to dara . neteiksu skali bet tas kas ieperk ir varda Bruno S trauss . G ribat ticat negribat neticat.

D dacedacite3 10.12.2021

ledurgas miesnieks ir pedejie krapnieki,abzog sradniekus, un,valsti ar nodokliem maksa konvertu naudas,veco produkciju no veikaliem,liek ieksa asinsdesas,un, smirdigo sapuvuso galu, nomazga etekudeni,un ,razo uz urra,vis notiek ledurdas miesnieka