SIA University Latvijas Biznesa koledža - krāpšana

Par šo mācību iestādi mani palūdza uzrakstīt kursabiedrs - ļoti centīgs un jauks cilvēks, kuru šis ūķis ir riktīgi piekrāpis un nolaupījis veselu gadu no viņa dzīves. Lūk, ko viņš stāstīja:

Par LBK uzzināju no viņu uzbāzīgajām reklāmām liftos un pastkastītēm. Tas bija 2014. gadā, kad viņi kartīgi aplauzās ar savām greizajām vēstulēm, bet es toreiz uzķēros, jo ziņas nelasīju. Izrādās, ka tur ne tikai nebija budžeta vietu un nekad nav bijis, cik sapratu, bet arī tās summas, ko nācās maksāt par lekcijām bija absurdas. Tā nav nekada ekonomija, ja mācās tikai 2 gadus, jo reāli sanāktu nočakarēties veselus 3 gadus, jo tevi uzmet pirmā gada pusē, jo "studiju virzienu iesakām mainīt". Reāli tas izpaužas tā, ka viņiem laikam nav izdevīgi mācīt tos nelaimīgos pāri palikušos, pasniedzējiem arī tāda attieksme dīvaina, ir sajūta, ka viņiem nemaksā..
nu lūk, es arī nomainīju savu programmēšanu uz uzņēmuma vadību, bet nemaz to negribēju, vnk vajadzēja dabūt papīru. kad sapratu, ka man tas galīgi neder, jo nešķita saistoši, samaksāju lielu naudu, lai tiktu vaļā.
Rezultāts: lieki iztērēti tūkstoši, ne stīpas, ne izglītības, tikai problēmas un slikta attieksme no visu darbinieku puses. Arī mācībspēki nebija sajūsmā, kad pateicu, ka dodos prom. Briesmīgi.

D Diāna Ko 04.04.2016

Tā nav! Kādam ir jāsāk rakstīt grāmatas bērniem! Ja ir bijušas problēmas, tad jāvēršas pie LBK direktora vai jāraksta iesniegums INFO CENTRĀ, nevis jāmētā apsurdas sūdzības, jo cilvēks domā, ka atnāks samaksās un viņam izliks super vērtējumus! Ja nāc mācīties un iestājies uz JEBKURU vietu rēķinies, ka ir jāmācās nevis tikai jāmaksā! Es gribu zināt kurš tad ir tāds nabadziņš, kuram dzīve tik ļoti nav izdevusies?