Lbk University - Sods

Sveiciens, visiem!Gribētos dzirdēt Jūsu situāciju, ja mācāties vai esiet mācījušies LBK.Tātad iestājos budžetā dienas nodaļā, tātad bija jāsamaksā 197 lati.Pirms vēl sākās mācības, aizgāju uz skolu un pārgāju uz talmācību(2 mēnešiem), uzrakstīju iesniegumu. Man teica, ka nedēļas laikā atnāks uz e-pastu vēstule, kur būs viss aprakstīts par online apmācību un kāds būs mans jaunais logins un parole.Nekas netika atsūtīts.Es pārvācos dzīvot uz Vāciju.Zvaniju uz skolu 3 dienas pēc kārtas neviens neceļ klausuli, rakstiju e-pastu neatbildēja.Es nesamaksāju tos 197 latus, jo nezināju kas jāraksta pamatinformācijā un vai uz to pašu konta nr.. Rakstiju e-pastu, lai atsūta konta nr., man atsūtīja, ka es mācos dienas nodaļā un ka esot jāmaksā 197 lati par to. Labi domāju, ka vēl laikam līgums nav stājies spēkā.Gaidiju, katru dienu pārbaudīju e-pastu, nebija nekas atsūtīts sakarā ar tālmācībām, tikai tas, ka dienas nodaļas studentiem mainās lekciju saraksts, un viss tikai par dienas nodaļu.Tagad, kad jau ir pagājis mēnesis, man atnāk vēstule, ka man esot jāmaksā sods (Uz 05.10.2011. jūsu kopējais parāds par augstākās izglītības iegūšanu un/vai citiem pakalpojumiem ( t.sk. soda nauda ) sastāda 564.9 LVL.). Un es nesaprotu par ko tāda summa?Vai, tas ir normāli?Tagad es esmu vainīga, ka man neatsūtīja NEKO par tālmācību uz kuru pārgāju. Pirms pārgāju uz tālmācību man teica, ka man saglabāsies budžeta vieta arī tālmācībā. Bet par ko TĀDA summa??? Atkal šodien visu dienu zvaniju uz to skolu, neviens neceļ.Jā, 1dien lidoju uz Rīgu un jātiek skaidrībā ar šo skolu. Es nezinu ko man darīt, vērsties uz patērētāju centru?Jo es neuzskatu, ka tagad es būtu vainīga un, ka man jāmaksā tāda nauda.

D divniekukaralis 15.10.2011

Tu ko, tādas koledžas jau sen nav! Tu vairs nevienu tur nesazvanīsi

E es 15.10.2011

Atceries to, ka soda procenti nedrīkst pārsniegt pašu summu, tā kā ieteiktu to pateikt un miers, atrodi pati likumos.

M met 08.11.2011

Un ka beidzas viss ja drikst zinat?

S Santa 13.12.2011

Lauz visus iespējamos līgumus ar šo iestādi.Neiesaku nevienam uz turieni doties vai jebkādā veidā ielaisties kontaktos ar šo iestādi.

B bucinjs 25.02.2012

Sveika! Lasīju par Tavu problēmu sakarā ar biznesa koledžu. Pastāsti lūdzu kā tiki galā ar biznesa koledžu kad lauzi līgumu, būšu ļoti pateicīgs jo man ir tāda pati problēma. Paldies!