Lbk University - Netuvojies!

Sveicināti! Esmu LBK pēdējā semestra studente. Esmu laimīga , ka drīz beigsies šis murgs. Tātad, pret skolu ir daudz pretenziju:1. Budžets. Iestājos LBK, uzķeroties uz budžeta reklāmām. Labi, neviens nav vainīgs, ka nepainteresējos jau laikus par budžeta nosacījumiem. Budžetā tiek visi- uz pirmo semestri. Lai arī tālāk mācītos budžetā seko interesanta sistēma- atzīmes drīkst būt tikai 8,9,10. Protams, ka vienmēr ir kāda zemāka atzīme. Pa šiem gadiem neesmu iepazinusi nevienu cilvēku, kam būtu saglabājusies budžeta vieta. Paši varat izsecināt- vai mēs-studenti esam pilnīgi muļķi, vai kāds mūs smagi nes cauri... 2. Attieksme. Ja esat persona, kuru apmierina vadības nicīgā un augstprātīgā izturēšanās, ko pavada arī dažādas replikas un bļaušana, un j;us par to vēl maksājas- un ne mazu naudu, tad droši varat mācīties šajā skolā. Pasniedzējiem nav ne vainas, taču vadības neorganizētība un attieksme pret studentiem , diemžēl, aizēno visu. Tā kā mācos tālmācībā, īpašī izjūtu neorganizētību, jo prezentācijas, kurām jānotiek videočatā - reizēm notiek, reizēm nē. Pēc tam tiek piedāvāti varianti ierasties skolā klātienē, nerēķinoties ar to, ka ir darbs, bērni utt... 3. Samaksa par atkārtotu eksāmena, vai ieskaites kārtošanu ir fantastiski augsta! Bet to visu skola var atļauties darīt ( apzinoties visus savus mīnusus), jo LBK taču ir PRIVĀTĀ AUGSTSKOLA! Tā tas tiek pasniegts! Tas nekas, ka tieši studenti ir tie, kas uztur skolu, nevis otrādāk! Esiet prātīgi, saudzējiet nervus un izvēlieties skolu, kur jūs novērtēs!

Z Zane1978 07.12.2012

Cik tad ir jāmaksā par pārkartošanu (eksāmesn, ieskaite)?

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru

Z Zolix88 11.12.2012

Kāpēc viss tikai melns? Ir taču tik daudz plusu - tālmācībā mēs studējam ne tikai tāpēc, lai varētu no mājas neiziet un liet dubļu ūdeni uz augstskolu, bet arī tādēļ, ka varam veltīt laiku ģimenei utt. Citās skolās vispār neskatās, vai ir bērni un kad var/nevar aiziet uz mācībām. Labi, ka ir tāda iespēja vispār!

D DimonLBK 11.12.2012

l

D DimonLBK 11.12.2012

Zolikam taisnība! Nekādu īpašu pretenziju nav - dažreiz kkas nojūk, bet tas gadās visur! Prieks, ka LBK piedāvā iespēju nesēdēt skolas solā, bet veltīt laiku derīgākām lietām.
Par to, ka kāds nespēj mācīties ne tālmācībā, ne klātienē, esmu dzirdējis. To sauc par slinkumu un hitrožopumu!!!

Z Zane1978 11.12.2012

piekrītu Zolikam un Dimonam :)

M marii30 27.08.2013

Arī es izmēģināju mācības šajā skolā. Arī biju no tiem kas uzķērās uz buģeta vietu, kaut gan centos palikt buģetās tas neizdevās pateicoties pasniedzējiem, kam viss vienalga. Jo uzdodot jautājumus parasti atbildi sa;nēmu tikai pēc nedē
ļas citreiz pat divām un arī tad rakstot uz administrāciju jautājot vai tas pasniedzējs vispār viņiem vēl strādā. Arī atbildes no pasniedzējiem man maz noderēja jo tās bija tik pārgudras, ka reizēm nesapratu kāds tur sakars ar manu jautājumu uz ko īsti pasniedzējs ir atbildējis.
Skolas nosaukums vien liecina ka tas viss ir viens liels dizness un nekas vairāk.

D DimonLBK 27.08.2013

Jau atkal sūdzambībeles ir studenti, kam ir grūti mācībās. NU bet loģiski, ka nederēs augstākā izglītība, kur nedaudz ar savu galvu jāpadomā :)))