Lbk University - Krāpšana

Tiku budžetā šajā iestādē, parakstīju līgumu, bet beigās tomēr pārdomāju - nolēmu šeit nestudēt. Nekādas maksas netika maksātas un uz skolu, loģiski, ka vienkārši negāju. Ir pagājis pusgads un uz e-pastu atnāk vēstule par to, ka esmu šai iestādei parādā ap 500 eiro. Bet tas vēl nav viss - tiek draudēts arī ar CREDIT REFORM, ja šis "parāds" netiks apmaksāts. Rodas jautājummi:1) Kā var prasīt naudu par pakalpojumu, kurš nav sniegts?2) Kā var sūtīt šādas draudu vēstules uz e-pastu?? Draudus par parādu piedziņu pēc likuma drīkst sūtīt tikai tad, ja ir zvanīts (nekādus atgādinājumus, ka kaut kas būtu jāmaksā, neesmu saņēmusi) vai sūtītas oficiālas vēstules pa pastu (kas arī nav darīts)??Vai kādam ir bijusi līdzīga situācija? Kā rīkoties?

Z

č ČangalsPleška 26.02.2011

Nu ti popala! Ne znala, 4to tam estj bjudzetnie mesta!

T ToZane 26.02.2011

Vai tad zagt bez augstskolas nevar iemācīties?Bizness Latvijā taču balstās uz zagšanas, krāpšanas, spekulācijas.

ž ŽanisPlēve 26.02.2011

Tu neesi tā pti Zane, kura savam 52 gadus vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?

Z Zara 27.02.2011

Mde LBK dengi berjot i za vozdux, deržisj!

M martins 27.02.2011

Izlasi, kas liguma rakstits.
un vispar tadam vistam augstskola nav ko meklet- aiznem budzeta vietu, kamer citi par to maksa.
es tava vieta te sitadas debilas sudzibas nerakstitu, jo, ja es butu ta studenta vieta, kurs pirmais aiz budzeta stripas palicis, tad toch pa purnu tev iedotu.

Q QWE 27.02.2011

Jāmaksā acīmredzot ir par to, ka kādam šī budžeta vieta tika liegta. Tevis dēļ. Ja tu pārdomā mācīties un nevis oficiāli atsakies, bet vienkārši neej, nav brīnums, ka tev tagad ir par to jāsamaksā. Jo nu ... varbūt tas būs jaunums, bet tu esi viena īsta kaza. :)

Z Zane 27.02.2011

Neliela atkāpe - visi, kas pildīja to testu LBK, dabūja budžeta vietas. Sistēma vienkārša - pirmajā semestrī visiem piešķir "budžeta" vietas, bet, stājoties iekšā, jau jāmaksā par otro semestri. Un tie, kas tur mācījās pirmajā semestrī par budžetu, turpmāk turpina maksāt. Budžeta vietas tur ir tikai triks, lai piesaistītu vairāk studentu.

I ilma 28.02.2011

Ļaudis, neiekrītiet! Tas ir afēristu kantoris. Lasiet līgumu! Budžeta vieta tiešām ir triks. Pēc tam par līguma laušanu Jums būs jāmaksā no 90 līdz 250 latiem. Uz citu skolu arī pāriet nevarēsiet, jo akadēmiskā izziņa maksā 150 latus (viena lpp).
Es iekritu. tagad paņēmu akadēmisko uz ilgu laiku.

, ,,, 28.02.2011

...un lai paliktu budžeta grupā ir jāmācās uz "9". Tikai vai kā mācies, vai kā visu zinātu- pasniedzēji principā ieliek zemāku atzīmi. UN tad gribi vai negribi jau tiec pārlikts uz maksas mācībām.

K Katrina 04.05.2011

Man arī bija tieši tāda pati situācija ar šo biznesa koledžu šogad, nervus pabendēju drausmīgi, bet toties tiku sveikā cauri un neko nemaksāju, nevienam neiteiktu tajā skolā mācīties, ja nu vienīgi baigi gribas un nav žēl naudas.Budžeta vieta tiešām ir tikai triks, pēc tam, kad nācu parakstīt līgumu man neviens neko nebija teicis, ka jāmaksā vēl ir 200ls it kā par pēdējo semestri, bet ja notierusos budžetā, tad tos 200ls atgriež.Es par to izlasīju līgumā, kurš bija gandrīz pēdējais punkts.Administrātore man visu laiku teicu, ja noturēšos budžetā, tad man tos 200ls atgriezīs.Pēc tam kad sāku mācīties, tad pasniedzēja uzreiz pateica, ka uz budzetu varam necerēt turpmāk, jo ir ljoti gruti visos kontroldarbos un eksamenos dabut 9 un 10.Ja dabu zemak tad uzreiz izkriti no budzeta.Mani šokēja tas, ka budzeta vietas rekina nevis no grupas gudraka studenta un uz leju, bet vienkarshi reali pec atzimem, dabuji 7 viss izkriti no budzeta.Ta ka biju iestajusies arii RTU, kur tiku budzeta, tad aizgaju macities uz rtu uzreiz peec pirmaa menesha, un tagad arii man februari atnaca tadi pati vestule uz epastu.Nu galigi nervus pabojaja, bet tomer tiku sveika cauri.

O Olafs 04.05.2011

Arī starp darba devējiem šī skola vispār nekotējas, jo visiem ir zināmi šie afēru stāsti, izglītība šajā skolā ir pakārtota vērtība, primārais ir naudas izspiešana. Tātad nopirkts dokuments bez seguma!

A anna 04.05.2011

jūs visi esat stulbi. priekš kam vispār tādās skolās jāstājas. debīli. un tu zane vispār aprobežota kuce

č Čoms 04.05.2011

Malači, jūs mani uzjautrinājāt!Vakars garš, domājiet jautrākus prikolus, šie ir krietni garlaicīgi.

Z zel 22.10.2011

Ga, ga pie ta visa viniem vel ir neakreditetas programmas... :( No visam koledzas programmam tika dazas ir akreditetas. Koledza jums par to neteiks, to var uzzinat tikai seit http://www.aiknc.lv/lv/prog_list.php?id=157

Z zika 10.01.2012

Turaties tālāk no tās skolas . :(

U User118647p 27.01.2012

Aizdevuma Piedavatie pakalpojumi
27/01/2012
Vai jums nepieciešama personiga vai biznesa aizdevumu ar zemu likmi? Sazinieties ar mums vairak info caure-pastu: [slēpt]@w.cn

(Nopietni izmeklešanu tikai)

Jusu Nodarbošanas:
Jusu Ikmeneša ienakumi:
Jusu Personal talruna numurs:
Of You Copy Pass Port:

Mes saksim savu kilas registrešanu, tiklidz mes iepriekš mineto informaciju paldies.

Visiem atbilde butu jaiet uz šo e-pastu: [slēpt]@w.cn

Mr, Eric Christopher
Online direktors:

B bucinjs 25.02.2012

Sveika! Lasīju par Tavu problēmu sakarā ar biznesa koledžu. Pastāsti lūdzu kā tiki galā ar biznesa koledžu kad lauzi līgumu, būšu ļoti pateicīgs jo man ir tāda pati problēma. Paldies!

M Maija 26.02.2012

tas budzeta vietas dala pa labi un pa kreisi :D
tākā pilnīgi viennalga ta budzeta veta, mēs kursā visi tikām budzeta vietās tākā ppar to jau nevajadzetu iespringt :D

nu ta skola atradīs jebko lai tik izspiestu naudu ārā!

B bucinjs 26.02.2012

Un kā ir ar līguma laušanu izgājis?

L leyla 24.03.2012

Es piemeram aizgaju no skolas bez jebkadas maksasanas, jo man tas vnk nav saprotams, kaa shadi var cakareet cilveekus. Nav man sakaams nekas labs ne par skolas vadiibu, ne pasniedzejiem. atvainojiet, bet ta ir sis skolas realitate.