Latvijas Biznesa Koledža - viss kopumā

Tātad ko varu pateikt! Pasniedzēji godīgi sakot superīgi, bet - lekcijas tikpat kā nenotiek, un aizbildinās ar to ka esam parāk maz kursā!
Paziņa iestājās programmā, kura nemaz nav akreditēta, un tagad nezin ko par drīt, sekretāre vispār neinformē nepar ko, kad viņa stājās viņai vispār pateica ka programma ir akreditēta! kļūdas pēc kļūdām, neko nesaku par pasniedzejiem, tie ir saprotoši un pretīmnākoši, daži pat smieklīgi!
Taču reāli stundu saraksts vispār ir zem kritikas.lekcijas kurās kko iegūst ir isākas par lekcijāk kas godīgi sakot ir bezjēdzīgas, nezinu kurs sastādīja to programmu, bet tas ir galīgi garām. Es galu galā maksāju par to lai iegūtu izglītību pilna laika studijā nevis apmeklēt skolu 2x nedēļā, tikpat kā neklātienē!