www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Vienas vienīgas problēmas

Latvijas Biznesa Koledža - Vienas vienīgas problēmas

ŠIS IR MANS STĀSTS PAR LBK, NOŽĒLOJU TO DIENU, KAD IZVĒLĒJOS STUDĒT ŠAJĀ ITKĀ "ELIĀRAJĀ" IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒ. Jo? Tāpēc ka tā ir 1.lieka naudas izmešana, 2. nervu tērēšana. Jauno no līguma parakstīšanas brīža, man nācās saskarties ar dažādām problēmām. Neilgi pirms studiju uzsākšanas, man paziņo, ka mana studiju programma nav izveidota, jo itkā nevar nokomplektēt grupu, tāpēc viņi uzņemšanu šaja programmā pagarinās vēl līdz 2 ned., līdz ar to man nācās pusi no septembra sēdēt mājās. Pec 2 ned., man paziņo, ka tomēr neizdevās nokomplektēt grupu, risinājums: pāriet uz citu programmu, ko beigās arī izdariju. Tā kā studiju maksu biju samaksājusi es uzdevu jautājumu: vai man tiks atgriezta nauda? Esmu iekavējusi 2 ned. vielu Jūsu vainas dēļ, kā risināsim šo problēmu? Uz šiem jaut., man atbldēja šādi: mēs jums izveidosim papildus lekcijas! Vai tā bija: nē, nekādas papildus nodarbības man nebija. Nākamais: ir jāizvēlas svešvaloda kuru vēlies apgūt, izvēlējos angļu val., gandrīz līdz pat eksāmena dienai nezināju pie kura pasniedzēja esmu. Katru reizi bez maz vai pie cita pasniedzēja biju. Trešais: prakses vietas meklēšanas. Parasti jau skolas cenšas palīdzēt saviem studentiem ar prakses vietas atrašanu. Daudzām skolām ir pat sadarbība ar dažādiem uzņēmumiem un tt. Devos uz studiju daļu, informēju viņus, ka nevaru pati atrast prakses vietu. Uz šo man atbildēja šādi: rakstat iesniegumu direktora vietniekam. Protams, ka es tā arī dariju. Ilgu laiku nebija nekādas atbldes, beigās saņēmu ļoti "noderīgu" info: meklējat praksi prakse.lv. Nu liels paldies!Ceturtais: vasaras vidū, mums paziņo, ka jāierodas lbk uz sapulci, kura uzzinām, ka manu un vēl citas dienas studiju programmas tiek slēgtas ciet, iemsels itkā nepietiek studentu skaits. Risinājums: 50% atlaide 3semestrim tālmācības/ neklātienes grupās.Piektais: apsvēru domu iet prom no LBK, jo visu laiku ir vienas vienīgas problēmas ar šo skolu. Taču saskāros ar nepatīkamu lietu, lai iestātos citā augstskolā ir nepieciešama akadēmiskā izziņa, kura maksā naudu. Apskatoties LBK cenrādi biju šokā, jo šī skola prasa 200eiro par vienu papīra gabalu, lai gan citas LV izglītības iestādes par šo pakalpojumu max prasa 15 eiro. Tā kā mans pacietības limits ir pārsniegts rakstiju vadībai, ka esmu neapmierināta ar visu, kas šajā iestādē notiek. Minēju to, ka man ir vajadzīga šī izziņa, lai pārietu uz citu skolu, kura garantē man studijas tajā programmā kurā vēlos, minēju arī to,ka es apsveru iet prom principā jau viņu dēļ, jo viņi nepilda to, ko paši savā līgumā ir rakstijuši. Cerēju, ka vismaz šoreiz LBK nāks preti saviem studentiem, bet nē, iesniegums par bezmaksas akadēmiskās izziņas izsniegšanu vienkārši netika izskatīts. Sapratu, ka tas ir bezcerīgi, tāpēc uzrakstiju metodiķei, ka palieku LBK un pāreju uz citu studiju veidu, šo iesniegumu izsaktija tajā pašā dienā, pat lēmumu apstiprināja ar dažu stundu starpību.PIE TAM ŠĪ NAV PIRMĀ REIZE, KAD ŠAI SKOLAI IR PROBLĒMAS AR GRUPU SAGLABĀŠANU! JA BŪTU ZINĀJUSI, KA VIS IZNĀKS TĀ KĀ IR ŠOBRĪD, NEKAD NEBŪTU STĀJUSIES ŠAJĀ SKOLĀ! NESAPROTU KĀPĒC TĀDAS SKOLAS PASTĀV!? PATIESĪBĀ VARĒTU MINĒT VĒL ŠADAS TĀDAS LIETAS PAR ŠO SKOLU, BET NU....

R Roberts95 19.08.2015

haha, tā bode vēl funkcionē? :D
atceros, ka tad, kad es stājos, bija līdzīgi. bet nu es samaksāju tos 150 Ls par izziņu, lai gan nācās, protams, aizņemties, neesmu ne bagāts ne kas. bet nu kā citādi tikt prom? par kļūdām jāmaksā - šitas būtu lbk devīze :D ā, vēl maksāju arī ļoti daudz par citām lietām, par visādiem sīkumiem. zinu, ka citur tā nav.
bija arī daži ļoti grūti aizmirstami momenti :D
piem, iestājos. kļuvu par studentu pašpārvaldes biedru. nu vajadzēja kko darīt, jo tur solīja atlaides par aktivitāti (neviens to nekad nav dabūjis, starp citu). reiz kad no studentu pašpārvaldes gājām pie direktora uz kabinetu, lai pārrunātu kkādas darīšanas, sastapāmies ar tāāadu smārdu :D direktors tur ir reāli dzerošs! ko vēl var gribēt no skolas, kuru vada dzērājs? dzirdēju, ka viņš atstādināts, bet kā redzu problēmas no tā nepazūd.

J jekabsone 24.08.2015

Kursh tev teica ka shi ir elitare izglitibas iestade? :D:D:D Sen jau zinams ka neka laba tur nav