Latvijas Biznesa Koledža - Studijas

Vēlos dalīties iegūtā pieredzē saistībā ar Latvijas Biznesa koledžu (LBK)
2012.gada maijā izlēmu, ka LBK būs piemērota koledža man, un droši devos iesniegt dokumentus.
Viss bij lieliski, dokumentus pieņēma, tiku pat budžetā, kurā tāpat puse semestra maksas ir jāsedz studentam.
Sākās studijas, pašā semestra sākumā, likās ļoti daudzsološi pasniedzēji, studiju kvalitāte, kopumā ļoti kvalitatīva koledža.
Un tad pēc pirmā semestra sāku saprast, ka lekciju skaits ir samazinājies, 1x 2x nedēļā, mācoties dienas grupas klātienes nodaļā tas tā kā ir par maz. Pasniedzēji vairs neatiecās pret mums kā sākumā, un ari mācību kvalitāte vairs nelikās nopietna. Sāku saprast ka šī koledža ir diezgan bezjēdzīga, un puse no kursabiedriem jau ir izņēmuši dokumentus. Nu domāju, ka ir jāturpina lai arī kāda tā atieksme būtu, jo nauda un laiks jau tika iegūldīts. Pienāca vasara, gads jau novilkts LBK.
Pēc vasaras pienāca septembris, bet LBK neliekas ne zinis, ne e-pasts, ne zvans, par studijām, domāju ka varbūt vadība kavējas, vai lekciju saraksts nav sakārtots, jau samaksāju par 3.semestri, bet nekas nesākas. Satiku kursabiedru kurs paziņoja ļoti interesantu vēsti. LBK vadība pateikusi, ka TĀDA GRUPA KURĀ JŪS MĀCĪJĀTIES VAIRS NEEKSISTĒ!
Nauda iemaksāta, studijām sagatavojies, devos uz LBK. Vadība apstiprināja kursabiedra teikto, un piedāvāja pāriet uz tālmācību (nekam nederīga studiju programma!) vai arī iet uz citu koledžu. Septembris jau gandrīz pusē, bet es itkā mācos koledžā kurā nav manas grupas. Galvenais visā ir nepaziņošana par grupas izjukšanu. Ilgi nedomādams, pārgāju uz tālmācību, lai nezaudētu naudu un iegūldīto laiku. Pēc divām dienām, ieejot LBK tālmācības web lapā, sapratu, ka tas nepavisam nav nopietni, iemacīties un iegūt papīru ar tālmācības palīdzību ir bezjēdzīgi.
Tālmācības web lapā nebija ne mācību materiāla, ne uzdevumu, viss bij novecojis un nederīgs. Gāju atkal uz LBK vāību, atteikties no tālmācības un izņemt akadēmisko izziņu, lai nedaudētu vēl astronomiskas summas par neko, un laiku. Šobrīd gaidu iemaksāto naudu par 3.semestri, kuru viņi solījās atgriezt. °
Domāju pirms pieņemt lēmumu par LBK iestāšanos kārtīgi padomājat vai jums ir lieka nauda, laiks un vēlme saņemt nekvalitatīvas lekcijas, un attieksmi no pasniedzējiem!

K kurmiks3 10.10.2013

Latvijas Biznesa Koledza ir Izgliitiibas "veiksmes "staasts.IIpasi izcelt vajadzeetu taalmaaciibas programmu-taa ir iipasi
"saturiiga".

D Diidiii 16.10.2013

spama kastītē un mobīlā operatora dēļ visādi šiti gadās. man dažreiz arī rēķins par netu neatnāk un es neredzu.

D Diidiii 17.10.2013

nē, tam ir sakars ar tehnoloģijām :)