Latvijas Biznesa Koledža - Pilnīgs haoss

Pirms gada sāku mācīties šajā skolā. Sākumā pārlasīju pāris atsauksmes par skolu, kas nebija no tām labākajām, bet izdomāju - nu nekas, gan jau viss būs kārtībā, taču kā izrādās - nekas tur nav kārtībā.
Daudzi gan sūdzas par tiem 197 latiem, kas sākumā ir jāiemaksā, lai arī tiek budžetā, bet tas vēl ir sīkums tam, kas notiek, kad sāc mācīties.
Lekciju saraksts parādās tikai septembra vidū, lai gan tas arī vēl ir mazumiņš no visa.
Tad vēl par tām izslavētajām "budžeta" vietām. Protams, sākumā viss liekas jauks un pūkains, jo kurš gan nevar aizpildīt to budžeta testu ar google.lv palīdzību,taču lai tajā budžetā vispār noturētos, tur ir jābūt Einšteinam, lai gan, gan jau arī viņu tā skola varētu izmest no budžeta vietas.
Nebija jau man tā lielā pārliecība par to, ka es abus gadus noturēšos budžetā, taču nedaudz cerēju gan. Labi, tas tad tika pārdzīvots un turpināju mācīties.
Par lekcijām. Nu tās vēl bija puslīdz normālas, ja vien atskaita to, ka lai arī mācījos Datortīklu administrēšanu, dažas lekcijas, manuprāt, bija pilnīgi liekas. Dažbrīd bija sajūta, ka tas, kādas lekcijas pasniegs tika vilktas uz lozēm, jo nezinu kāda jēga bija no ētikas lekcijām, kam ar profesiju it kā ir diez gan maza saistība.
Tad vēl daudzkārt tika piedzīvota tā "foršā" sajūta, kad agri no rīta esi piespiedis sevi izlīst no gultas, jo ir taču jābrauc uz skolu, un ierodoties skolā, gaidi lekciju te 10, te jau 20 minūtes un beigās izrādās, ka tā lekcija ir tikusi atcelta. Un tad dusmīga braucu mājās, un ap pulkstens 15 atnāk e-pasts- ka 9:00 lekcijas tieši tajā dienā nenotiks. Tas cik laicīgi tur viss tiek paziņots ir vienkārši smieklīgi. Ir bijušas arī lekcijas, kurās sēdi, un tad atnāk sms, ka tā lekcija, kura jau ir pusē, nenotiks, un tad domā vai sēdēt tālāk vai arī tomēr iet prom, jo lekcija taču nenotiek.
Tad vislielākais marasms sākās šajā gadā. Jau augusta beigās gaidīju lekciju sarakstu, kurš, protams, nebija.
Tā kā lekcijas ir maz, tad ļoti ērti dienas maiņu var savienot ar darbu. tā nu gaidīju to lekciju sarakstu, jo darba grafiku arī vajadzēja saskaņot. Zvanīju uz skolu un prasīju, kad viņš varētu parādīties, pateica, ka nedēļas beigās.
Un kā jums liekas, vai viņš parādījās nedēļas beigās- nekā! Labi, gaidīju vēl vienu nedēļu, un vēl arvien nekā, kad visi man zināmie cilvēki, jau kā nedēļu mācās, es vēl arvien sēžu un gaidu lekciju sarakstu. Beigās neizturēju, aizbraucu uz skolu. Infocentrā nenormāli garas rindas, jo redz tur liela daļa ieradusies iestāties ar to izslavēto Eiropas finansējumu, kas vien ir tāds glauns nosaukums budžeta vietai uz vienu semestri.
Tā nu izstāvējusi rindu, prasu, kad tad lekciju saraksts parādīsies. Man par lielu pārsteigumu - lekciju saraksta nebūšot, jo grupa nav nokomplektēta un vienīgais, kas atliek ir pāriet uz tālmācību vai izstāties. Un tas kādā tonī tas tika pasniegts, it kā es pie tā būtu vainīga un vispār kā es neko nevarēju par to zināt.
Tā nu ar šo priecīgo ziņu iepriecināju arī savus kursa biedrus, kas par to bija tik pat stāvā sajūsmā kā es, un tad braucām uz studiju daļu noskaidrot, kas tas tagad būs par sviestu, kāpēc nekas nav paziņots utt.
Nu neko, tur mums paziņoja, ka tas jau bija zināms jūlija sākumā un kāds bija aizmirsis to paziņot arī mums.
Un tajā visā vēl bija tāds sīkums, ka liela daļa jau bija paspējusi samaksāt par tām studijām, kuras nemaz nenotiks.
Pēc šī visa es varu tikai izsecināt, ka tā skola tiešām ir Latvijas BIZNESA koledža, jo bizness viņiem tur tiešām iet uz urrrā! Jo to iemaksāto naudu taču nemaz neviens neiedomātos atmaksāt. Arī par pārbaudes darbu labošanu summas tur ir kosmiskas, tā ,ka ja mēneša laikā kārto, tad ir 19 Ls, tad ja pēc mēneša, tad 35 Ls.
Silti iesaku nevienam uz to skolu neiet, lai arī sākumā var likties, ka viss būs kārtībā, tā tomēr nebūs. Es cerēju, ka būs, bet kļūdījos, un tā pamatīgi!

D Diidiii 16.10.2013

visādi jau gadās, bet citiem atkal ir ok tā koledža. turklāt kkā neticās, ka tur infocentra meitenes ir nelaipnas. es viņas jau labi pazīstu, smaidīgas un laipnas. varbūt lielo rindu dēļ viņas varētu būt īgnas... :/