Latvijas Biznesa Koledža - Обман

Полный бред, никому не советую идти в это учебное заведение. Мошенничество и обман. Обещают бюджетникам стипендию до 100 евро, в итоге дают какой-то левый тест математический на 40 минут, и стипендия в лучшем случае получается 10 латов, так как на 70 латов (100 евро) просто нереально сдать, если вы не математик. При этом выплачивается с третьего месяца. Учебный материал ужасный, за разрыв контракта с ними нужно платить 150 лат. Вообщем не ведитесь на этот лохотрон.

D

P polina299 28.10.2012

Что за бред, действительно?? Стипендию получить легко - нужно просто ходить на лекции!
Если не учитесь, то не стоит пинать на ВУЗ!

D DimonLBK 28.10.2012

Ну не знаю - я уже закончил в прошлом году ЛБК и до сих пор доволен! Два года подряд получал стипендию в 70 Лат - в первый год, конечно, старался привыкнуть к очень достойным требованиям. Старался и стал учится на 8 - 9! Также помогло участие в студенческом самоуправлении.
ЛБК - это хороший выбор, если вы правда поступаете туда ради знаний, а не только стипендии...
Немного жаль, что так быстро окончил ВУЗ. Думаю в скором времени попробовать поступить на бюджет в EIHSEBA - с моими оценками должно получится.
Не переживайте - учитесь и не пожалеете, ведь окупится всё равно!

Z Zolix88 01.11.2012

Nez kāpēc studenti iedomājas, ka visām Latvijas augstskolām ir vienādi zemi standarti un jauniešiem jāsaņem visu par brīvu.
Turklāt līgums paliek līgums - tas ir juridisks dokuments, protams, ka par vienpusēju brīvdomību ir jāatbild un jāmaksā!!!

A Ass27 29.11.2012

"Eihseba" vsp ir pipec...stipendijas no ES - 10 ls mēnesī, trīs mēnešus. Un tikai, apt, trešdaļai audzēkņi...lieki teikt, kur aiziet pārējā nauda. Riktīga naudas slaukšanas iestāde. Lekciju līmenis - zem jebkuras kritikas. Cenšas pēc iespējas vairāk samazināt kontaktstundas, lai nebūtu jāmaksā lektoriem...un, protams, akreditāciju viņiem neredzēt kā savas ausis.
Varētu rakstīt vēl un vēl...slinkums.

A Ass27 29.11.2012

A, un tos pašus 10 ls - stipendiju, kā viņi apgalvo, 100 eiro, kuru, itkā, nopelnīju - neesmu redzējis kā savas ausis :D

Z Zolix88 30.11.2012

Savas ausis var ieraudzīt tad, ja esi prātīgs un gudrs - izmanto SPOGULI!
Bet stipendijas kavējas, ja nav laicīgi parakstīts līgums ar Eiropas fondu, duh!

L liennyte 20.01.2013

:D Stipendijas no ES 10 Ls?Interesanti kāpēc nav pieminēts, ka lai iegūtu 70 Ls stipendiju ir jānoliek tests, kurā iekļauta gan matemātika, grāmatvedība, uzņēmējdarbība?Jebkurš to var nolikt, ja ir mācījies pirmās lekcijas.Tiem, kuriem mazāk veicās testā arī saņēma 10 Ls.Ļoti dīvaini, kad tiek dota iespēja iegūt budžeta vietu par atzīmēm ne zemāk par 8, iegūt stipendiju, nokārtojot testu, aizbraukt 5 dienu braucienā uz Prāgu, uz Banku Augstskolu(viesnīca, ekskursijas, brokastis ceļš iekļauts)par 65 Ls- visi bļauj slikti.Es mācos EIHSEBA un esmu ļoti ar visu apmierināta.Šo pusgad man nav bijusi neviena lekcija, kuru pasniedzējs būtu saīsinājis.Augstskolas EIHSEBA pasniedzēji pasniedz priekšmetus ne tikai šeit, bet arī- LU, RSU, LLU utt.Vienmēr ļoti pretimnākoši, atsaucīgi un stingri.Man šķiet, ka daži "studenti" vienkārši nesaprot, ka ir JĀMĀCĀS arī pašam, nevis jāgaida kad pasniedzējs tāpat bez piepūles ieliks tev galvā.Man ir interese mācīties savai izaugsmei un man ir patiess prieks, ja varu iegūt labas zināšanas pie kvalificētiem pasniedzējiem par maksu, bet, ja man vēl tiek dota iespēja labi mācoties katru semestri uz nākošo iegūt budžeta vietu, tad tas ir ļoti liels bonuss.Un prof.(EIHSEBA direktore)Evija Liepa ir vienkārši lieliska

L lienjush 04.02.2013

liennyte ----> Kamēr Tu priecājies par iespēju uz katru nākošo semestri iegūt budžeta vietu, tikmēr citās augstskolās studenti priecājas par iespēju visus 4 gadus mācīties budžetā. Ja tiek budžetā, tad arī tur paliek.
Starp citu, kad es kārtoju stipendiju testu, tajā pārsteidzošā kārtā tika iekļauti jautājumi, kas lekcijās netika minēti, mh.. :)

J Jevgenijs 27.03.2013

Вот такие письма вы будете получать и не только.
Informējam, ka saskaņā ar līgumu "Par augstākās izglītības iegūšanu" Nr.________ jums ir pienākums savlaicīgi apmaksāt studijas.
Uz 15.10.2012. jūsu kopējais parāds par augstākās izglītības iegūšanu un/vai citiem pakalpojumiem ( t.sk. soda nauda ) sastāda 353.39 LVL.
Informāciju par tekošo parādu lūdzam skatīties Intranetā, sadaļā "Aktuāla informācija".
Lūdzam nekavējoties atmaksāt parādu.

Ja Jūs neplānojiet turpināt mācības, nepieciešams lauzt līgumu, saskaņā ar līguma laušanas nosacījumiem, uzskaitītiem līgumā. Diemžēl parāda nedzēšanas gadījumā, mēs būsim spiesti uzsākt parāda piedziņas procedūru (sadarbībā ar SIA "CREDITREFORM LATVIJA"). Iepriekš atvainojamies, ja vēstules izsūtīšanas brīdī, parāds jau ir dzēsts.

O Ocelote 31.08.2013

Смешно читать такие отзывы. Наверно Вы пришли на тест с целью: "Ай, отвечу на удачу, авось проканает. Это же LBK". Чушь, бред и глупости. ВУЗ - отличный. Ни каких претензий к выплате стипендий и по поводу бюджетных мест - нет. Материал подавался качественно. В конце концов, результат говорит сам за себя - успешно работаю менеджером по персоналу в Англии.

D Denka 12.12.2013

Вуз не плохой согласна, но вот качество преподования некоторых преподов, оставляет желать лучшего, и что меня удивило, так это то, что на латышском языке обрзование в LBK куда сельнее, чем на русском. А в целом, вуз как вуз, ни чем особым не выделяется из других.