Latvijas biznesa koledža LBK - par praksi

Esmu nonācis šajā mācību iestādē līdz 3.semestrim. Studēju tālmācībā. Vispār jau skola ir forša, pasniedzēji arī jauki un pretimnākoši (ar atsevišķiem izņēmumiem). Mācīties nav grūti, pasniedzēji visu paskaidro. Sevišķi forši pasniedzēji ir Inga Pumpure, Lilita Reķe, arī matemātiku mācīties pie Evijas Liepas nav ne vainas. Problēmas sākās ar 3.semestri. Īsti nav skaidrs, kad tad septembrī īsti sākas mācības, jo 1.septembrī nekas nav pieejams. Labi, mācību viela tika iedota 7.septembrī. 3.semestra studentiem sākas jau prakse. Prakse ir no 29.oktobra četras nedēļas. Visām studiju programām ir izdalīti prakses uzdevumi, ar kuriem iet uz uzņēmumiem, bet uzņēmējdarbības studiju programmai tukšums. Laiks iet. Jau vairāk kā nedēļa pagājusi. Varētu jau gaidīt, tikai lieta tāda, ka uzņēmumi pieprasa uzdevumus, kas ir ne vēlāk, kā vienu mēnesi pirms prakses sākuma. Uz zvaniem nav atbildes, uz e-pastiem no Metidiskās daļas arī nav atbildes, turklāt jau nedēļu. Tikai informācijas centrs atbildēja ar to, ka visus jautājumus pārsūta metodiskajai daļai. Nu nezinu. Uzņēmums gaida, jo prakses līgumu nevar noslēgt, bet skola spītīgi klusē.

C