Latvijas Biznesa Koledža - Latvijas Biznesa Koledža

Esmu šokēta par šīs koledžas darbību! Jau nosaukums ir izvēlēts, lai maldinātu studēt gribētājus- kā privāta skola var būt zem Latvijas vārda! Visa darbība izskatās, ka ir ''baltiem diegiem šūta'' nemaz nerunājot par budžeta vietām, pie kurām tāpat neviens netiek! Iznāk, ka par pirmo semestri ir iedota atlaide un tas arī viss!
Kāda jēga Latvijas izglītības ministrijai, ja šādas privātās skolas netiek kontrolētas, ja viņi var maldināt cilvēkus, bet nekas par to nedraud?
Es arī šogad gribēju iegūt profesiju, uzķēros uz ''sevis slavināšanu'' un nosacīto budžeta vietu, tā nopriecājos, bet izskatās, ka nāksies gadu izlaist un iestāties normālā skolā! Labi, ka kāds ir ielicis informāciju par to, ka skola iesniedz creditreform studentus, kas nepaspēj atteikties, citādi vēl viņiem būtu parādā nemaz nesākot mācības! šausmas...

I

D DimonLBK 25.11.2013

nez, nez, es taču mācos un mani kolēģi tāpat. esam apmierināti, jo augstskola ir privāta un diskrēta iestāde, nevis valsts fabrika.