www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Eiropas stipendijas un budžeta vietas

Latvijas Biznesa Koledža - Eiropas stipendijas un budžeta vietas

Neticiet ne vienam vārdam, ko šī iestāde runā. Šīs budžeta vietas un stipendijas it kā nodrošina Eiropas izglītības fonds, bet reāli tas ir Latvijas Biznesa Koledžas direktora izveidots vēl viens uzņēmums ar nosaukumu Eiropas izglītbas fonds ( tulīt jau mainīs nosaukumu uz Eiropas stipendiju fonds ), lai cilvēkus maldinātu un studenti domātu, ka Eiropa finansē mācības. Noskaidroju, ka reāli budžeta vietu iegūšana neatāšķiras pilnīgi ne ar ko no parastajām budžeta vietām. Aizpildi testu internetā, tiec budžetā, ja ir vidusskolas attestātā vismaz viens vērtējums zemāks par 8, tad jāmaksā 197 lati un, lai noturētos budžetā visām atzīmēm arī jābūt ne zemākām par 8. Pilnīgi tāda pati shēma, kā parastās budžeta vietas. Stipendija ir aizpildot diezgan sarežgītu matemātikas, grāmatvedības utml. testu un labākajā gadījumā tie ir 10 ls trīs mēnešus.

K

M m00 02.09.2013

Nu par to fondu, protams, jāpiekrīt. Nav korekti no nosaukt Eiropas vārdos.
Bet par viņu vietējo stipendiju gan tu sagribēji, ja es būtu viņa vietā, tad arī liktu sarežģītus testus un pārbaudījumus. Neviens jau muļķus negrib sponsorēt.

N Nuster 05.09.2013

Ļoti divaini. Kad esmu bedzis šī universitāti, man vispar nebija nekādas problēmas ar stipendiju. Un starpība starp "reāli budžeta vietu iegūšana neatāšķiras pilnīgi ne ar ko no parastajām budžeta vietām" ir diezgan liela. Tu maksā 197 lvl, vai ne. Starp citu ne mazas naudas. "Neticiet ne vienam vārdam, ko šī iestāde runā". Pilnīgi nepiekrītu. Viņi man nosolīja, kā es gūšu labu izglītību. Rezultats - man ir augstu algu darbs... Lūdzu ne vajag vainīt universitāti, jo LBK ir ļoti laba vieta, lai gūt augstāko izglītību.

K Kpetersone 06.09.2013

Nuster - sen man jau arī ir zināms, ka paši LBK darbinieki ievieto šeit labas atsauksmes par LBK un cenšas attaisnot jebkuru sūdzību šeit, jo sūdzības par LBK aug kā sēnes pēc lietus. Tomēr IP adreses arī var visas redzēt, ja prot apieties ar datoru, tāpēc nu nevajag man te šitos pekstiņus, ka LBK tev iedeva tik labu izglītību, ka tev ir darbs ar augstu atalgojumu. Paskatoties uz tavu gramatiku un pareizrakstību jau var saprast, ka nekāds intelektuālis tu neesi.

V vittal 09.09.2013

da labi, es nez kaapeec varu sanemt 70 Ls, bet tu nevari. tur driizaak tieshaam vajag sarezgitakus stipendiju testus, nekaa dumaakus studentus. tas arii vareetu buut vieniigais koledzas miinuss - veelme izgliitot visus un visu.

S saulite12345 10.09.2013

sliktākā skola

A Artix 11.09.2013

ko lai saka - tie, kas studē tur veiksmīgi un ir apmierināti, šeit neraksta kkādus sviestus. un tādu ir daudz, ļoti daudz :)

S saulite12345 13.09.2013

Artix ir LBK darbinieks :D :D :D

A Artix 13.09.2013

saulite12345 pavisam noteikti ir divnieku karaliene ar ambīcijām un sūdīgu intuīciju :D

S saulite12345 13.09.2013

Artixam ir zems pašvērtējums, ja jau pēc komentāra " Artix ir LBK darbinieks" aizvaino cilvēkus...