www.sudzibas.lv LBK/ Latvijas Biznesa Koledža Budžeta vietas, maldīga informācija

Latvijas Biznesa Koledža - Budžeta vietas, maldīga informācija

Esmu šokēta par šīs koledžas darbību! Jau nosaukums ir izvēlēts, lai maldinātu studēt gribētājus- kā privāta skola var būt zem Latvijas vārda! Visa darbība izskatās, ka ir ''baltiem diegiem šūta'' nemaz nerunājot par budžeta vietām, pie kurām tāpat neviens netiek! Iznāk, ka par pirmo semestri ir iedota atlaide un tas arī viss!
Kāda jēga Latvijas izglītības ministrijai, ja šādas privātās skolas netiek kontrolētas, ja viņi var maldināt cilvēkus, bet nekas par to nedraud?
Es arī šogad gribēju iegūt profesiju, uzķēros uz ''sevis slavināšanu'' un nosacīto budžeta vietu, tā nopriecājos, bet izskatās, ka nāksies gadu izlaist un iestāties normālā skolā! Labi, ka kāds ir ielicis informāciju par to, ka skola iesniedz creditreform studentus, kas nepaspēj atteikties, citādi vēl viņiem būtu parādā nemaz nesākot mācības! šausmas...

G

A Artemix 21.09.2013

par šitiem krāpniekiem ir jāraksta iesniegums policijai, prokuratūrai un IKVD

A Artemix 21.09.2013

man ir klusa aizdoma, ka viņi mēģinās no manis izkrāpt naudu

līgumu parakstīju augustā, tur bija rakstīts, ka 10 dienu laikā rakstiski informējot ir tiesības atteikties no līguma bez kompensācijas, tā arī izdarīju - jau otrajā dienā pēc parakstīšanas uzrakstīju iesniegumu, ka vēlos, lai mani atskaita un līdz ar to lauzt līgumu, man tur pateica, ka mani dzēsīs no turienes ārā, otrā dienā atnāk vēstule, ka studiju daļa ir iesniegusi vadībai ziņojumu par manu atskaitīšanu no koledžas

it kā viss ok

bet šo piektdien atnāk e-pasts, pēc vairāk kā mēneša, ka mans iesniegums ir tikai tagad reģistrēts un to izskatīs 5-30 dienu laikā

bardaks vai arī mēģinājums izkrāpt naudu, tipa vairāk nekā 10 dienas būs pagājušas un tikai tagad reģistrēs iesniegumu un mēģinās dabūt no manis kompensāciju vai pat pateiks, ka mani tomēr neatskaita

tā kā man ir saglabāta e-pasta vēstule no viņiem - dienu pēc iesnieguma iesniegšanas, ka esmu atskaitīts, tad tas būs pierādījums, ja viņi mēģinās izkrāpt naudu

183.pants. Izspiešana

(1) Par pieprasījumu bez tiesiska pamata atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem, piedraudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, piedraudot iznīcināt viņu mantu vai radīt viņiem citu būtisku kaitējumu (izspiešana), —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

184.pants. Izspiešana organizētā grupā

(2) Par izspiešanu organizētas grupas sastāvā, ja izspiešana izdarīta, lietojot vardarbību vai draudus, ieročus vai sprāgstošas vielas, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

49.pants. Izslēgšana no studējošo saraksta (eksmatrikulācija)
(1) Personu var izslēgt no studējošo saraksta, ja:
1) tā pati to vēlas;

50.pants. Studējošo tiesības

3) noteiktā kārtībā pārtraukt un atsākt studijas;

šeit ir arī raksts Latvijas avīzē

ceru, ka ar raksta autori varēs sazināties, ja būs nepieciešamība

kā arī Drošības policijā man ir zināms viens izmeklētājs, konsultēšos arī ar viņu, ja būs nepieciešamība

bet visus, kas ir neapmierināti un jūtas piekrāpti, atstāt šeit savus e-pastus

mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

S saulite12345 22.09.2013

paldies, Artemix par šo rakstu

īstenībā tas ir briesmīgi:(

A Artemix 23.09.2013

cerēsim, ka to iestādi beidzot aizklapēs ciet

B bogdanovich.e.78 23.09.2013

Не понимаю, зачем люди так портят себе репутацию. Неужели они там (руководство этого колледжа) думают, что вокруг одни дураки??

L LilitaM 24.09.2013

muļķi ir tie, kas domā, ka izglītība ir bez maksas.

P Pūpols 27.09.2013

Ir dzirdēts, aizvakar tieši šādu informāciju dzirdēju no vienas studētgribētājas, tīrākā krāpšana.

L LilitaM 30.09.2013

muļķības - es esmu studētgribētājs un man koledžā viss patīk.