Lauvas zobs - Higiēnists

Briesmīgi! Aizgāju pie higiēnista... biju šokā! Kaut kāda praktikante sēž blakus, ar visu spēku bāž tos savus instrumentus man mutē, pret zobiem sitās, sarunājas ar otru ārsti, par kaut kādām savām personīgajām darīšanām... :D man no šoka gribējās sākt smieties. Jau pēc 5 minūt'm gribēju vienkārši aiziet prom. Labi, ka maksāju ar kuponu, ja man būtu bijis jāmaksā 30 Ls es laikam saceltu traci. ŠAUSMĪGI! Attieksme šausmīga, apkalpošana vēl šausmīgāka. NEVIENAM neiesaku. Tiešām!

B bucenīte 01.11.2011

Man gan ļoti patīk Lauvas zobā :)

D Dace 09.11.2011

Izmantoju savu kupnu- viss notika ļoti ātri, kas būtu labi, ja vien kvalitāte būtu apmierinoša. Aiz manis jau bija tāda rinda, ka tiku samērā ātri pavadīta un tikai mājās varēju kārtīgi apskatīties un novērtēt rezultātu.
Kvalitāte un attieksme nebija ne tuvu ok...nevienam neiesaku!

M moov 11.11.2011

Cik samaksāji par kuponu?15. ls?
Higiēna nemaksā 15. ls, tā normāli maksā 30. ls, ko gribi par 15. ls.lai ar Tevi stundu cackājas?Aizmirsti!!!

D devija 19.10.2012

Pirmajai zobārsta vizītei Lauvas zobu neizvēlaties !
Lauvas zobā esam atraduši ļoti labu higienisti dakteri Silavnieci -profesionāla, māk saprasties ar pavisam maziem bērniem, pietam atrada risinājumu situācijā, kur citi ārsti norādīja tikai uz paviršu mutes kopšanu.
Bet pēc šodienas zobārsta apmeklējuma esmu šokā - trīsgadniekam pirmajā apmeklējuma reizē iespricēja narkozi un tā arī nesalaboja zobu ! Bērns pēc šprices nomierinājās, tai brīdī tika nobaidīts ar siekalu atsūcēju un tad daktere paziņoja vai nu taisat musti vaļā vai man nākamais pacients ! Protams, pati vainīga -vajadzēja zināt kāda pie mums ir valsts apmaksātā programma - vediet uz privātpraksi, tur ārsts pacentīsies bērnu nenobiedēt! Ar mazu bērnu noteikti iesaku izvēlēties citu klīniku !
p.s. arī blakusbizness ar bahilu vairākkārtīgu izīrēšanu par 10 santīmiem man liekas nepamatots.