Lauvas zobs - attieksme

Cienījamie vecāki! Ja jūsu bērnam ir nepieciešama zobārsta palīdzība, silti neiesaku apmeklēt "Lauvas zobu" un jo sevišķī tās darbinieci dakteri Stūrmani. Daktere ir manāmi piekususi no sava amata un tas atspoguļojas attieksmē pret klientiem (arī bērniem). Ja manam 12 gadus jaunam dēlam apmeklējuma laikā ir jāklausās stūrmanes sadzīves problēmās, kas tiek apspriestas ar asistenti, un arī teksti, ka viņai vis apnicis un, ka nākamam klientam pa fikso kādu vieglāko zobu salabos lai var tikt mājās...tad, piedodiet, bet tādam zobārstam jāiet bezdarbniekos!!! Arī kavēšanās uz darbu šai dakterei ir raksturīga. Esam gaidījuši pat pus stundu, kad dakterīte ieradīsies. Bet, kad bija gadījums, kad māmiņa ar mazu bērniņu nokavēja nepilnas 10 minūtes uz vizīti, tad dakterīte Stūrmane viņus atšuva. Tā lūk. Tas ir viens no iemesliem, kā pēc šaj kantorī uz zobu aprūpi var tikt ātrāk, nekā citos-zolīdos!
"Lauvas zobs"....Jūs paši redzat kādi speciālisti darbojas jūsu uzņēmumā un kāda ir viņu attieksme pret klientiem? Jums nerūp sava reputācija???

J

J Jānis81 31.01.2017

Varbūt kāds Jūsu speciālists var paskaidrot, tad lūdzu... Kādā jaukā šudienā izlūza robs zobā. Caurums aiztaisīts ap 2001.gadu. Saprotu, ka sen, bet vai šajā laikā (spriežu pēc smakas)- varēja izmantoties kādas caurumu aizvēršanas vielas vai zāles no kurām piemestos (pirmo reizi mūžā) HALUCINĀCIJAS? Visu dienu skatījos kā kustas zīmuļi, klades un citi priekšmeti.Pēc tā ilgi skaloju ar pienu, bet halucinācijas nepārgāja. Palīdziet lūdzu. Kolēģi skatījās kā uz jukušo