www.sudzibas.lv Lauki smird, pilsēta forša Divas dažādas planētas

Lauki smird, pilsēta forša - Divas dažādas planētas

Visu laiku lasot portālos un visādus rakstus, kur tiek salīdzinātas divas dažādas pasaules tā teikt, vietas - pilsētu ar laukiem!
Nu nevar salīdzināt tā! Pilsēta ir pilsēta un lauki ir lauki!
Protams, ka pilsēta ir daudz foršāka un labāka! Pilsētās vismaz ir ko darīt un cilvēki ir jautrāki un normālāki, bet laukos ļoti daudz dauņu un nenormālu cilvēku!
Pilsētās tomēr ir viss, ko vajag! Veikali, mājas, darbs, skolas, transports, klubi, teātri, izklaides vietas, restorāni un viss cits un viss ir pieejams un viss ir un notiekās ideāli! Bet laukos? Nav nekā, izņemot kūtis, pamestus angārus un traktorus, jo lauki jau sen ir miruši un zaudējuši savu vērtību un ir pelēki un drūmi! Pilsēta ir krāšņa! Rīga, skaista, jauka, interesanta, bagāta, perfekta, spoža, laimīga, forša pilsēta, kurā var darīt visu ko vien vēlas un viss ir un viss notiek un lielākoties cilvēki ir izglītoti, staigā priecīgi, sakopti, smaržīgi un skaisti! Un viņiem vērtības ir daudz lielākas, nekā pelēkam lauciniekam, kurš visus nolād, jo ir laucinieks!
Pilsētnieki ir superīgi un tie ir cilvēki, ar vērtību un šarmu! Arī protams ir tādi laucinieki, bet tādu kas ir normāli, gudri, forši, ir ļoti maz!
Saka, ka pilsēta ir netīra un laukos ir tīrāk, mazāk bomžu! Khmmm, laucinieka tupais spriedelējums! Rīgā, kur ir ļoti daudz cilvēku ~ 800.000, tad vienmēr būs tā, ka būs vairāk noziedzinieku un nabagu! Jo bomži vismaz Rīgā paēd, bet laukos izmirst, jo nav ko ēst!
Tāpat, Rīga ir pietiekami tīra un sakopta pilsēta! Pat tīrāka, smaržīgāka, par tādu Liepāju, Ventstpili un citām Latvijas izgāztuvēm!
Rīga ir Latvijas sirds, Galvaspilsēta! Jāzin to! Un tā vienmēr būs topā un vienmēr būs augstāka, dārgāka, labāka par citām!
Daudzi laucinieki paši sper kāju uz pilsētām un vēl to apvaino un nomelno! Ja ir tik slikti, tad lai sēž savos laukos un gaida autobusu 2 reizes dienā un nevaid!
Lielākā daļa aizstāv laukus, jo ir laucinieki! Laucinieki aizstāvēs un slavēs laukus, jo neko dzīvē sasniegt labāku neprot!
Tiesa, pilsēta pieder tikai tiem, kas ir dzimuši, dzīvo un MĪL, CIENA to! Nevis apmelno!
Ēdiet salmus, lauku pāķi! Savās smirdīgajās bomžu izgažtuvēs! Lauki mirst un ir pamiruši! Ja kādreiz bija labi, tad tagad nekas vērtīgs. izņemot jauku skatu uz upi, ezeru nav nekas palicis! Mājas kā bomžiem!
Rīga mirdz, zied un laistās! Viss Rīgā ir perfekti! Ja vēlies dzīvot Rīgā, tad mīli to un palīdzi tai! Nevis kunksti par saviem pretīgajiem laukiem un domā cik tur forši! Laukos būtībā ir daudz vairāk mīnusu, nekā Rīgas Stacijas laukuma tualetē!
Tie kas saka, ka Rīga ir netīra, pilna ar urlām, tad nekur tālāk par Rīgas Stacijas laukumu un Centru nav bijuši un tā tas ir!
Vai arī ja ir, tad smadzenes ir atrofējušās un savu lauka kūti uzskata par vērtīgāku, nekā Rīgas daiļo nacionālo operu!
Kauns. Laucinieki degradējas. P.s. Pilsēta Latvijā ir tikai Rīga, Daugavpils un Jūrmala! Viss! Pārējie lauki un ciemati!
Iedegsim svecītes, par Rīgas daiļumu un lai Rīga aug un norok laukos, jo Rīgai ir jāpaplašinās!
Rīga ir Latvijas Dievs, Centrs, Debeskrāpis! Un lai skauģi, laucinieki kuri apceļ pilsētu un citi padibeņi, aizrijās!
Rīgā ir vajadzīgi tikai gudri, jauki, priecīgi, skaisti, mīļi cilvēki kuri mīl sevi, ģimeni, savu dzimteni, pilsētu un palīdz sev un citiem!
Bandītus, valdības sūdus, visādus narkomānus un pabiras likvidēt!
Rīga dzīvo! Kas mīl Rīgu, ir ar Rīgu, kas nīst, tad tas ir ar laukiem!
Protams, laukos ir mierīgāk, bet labāk ir taču priecāties, nevis dzīvot kūtī???

H harijs 22.01.2011

Zin ko ! Bez smirdošajiem laukiem Tev nebūtu ko ēst!

B baaze 22.01.2011

lauku veči arī smird...veee...

L limaiis 28.05.2019

По информации источника, Рамос озвучил свое желание на встрече с президентом клуба Флорентино Пересом. Футболист получил выгодное предложение из Китая и захотел уйти из «Реала» без компенсации. Перес на эту просьбу ответил отказом.

N neatkarīgsexperc:D 22.01.2011

многа букаф!
Nekad neesu juti lai lauki smirdētu, ja tikai fermās, bez fermas kucei nebūtu ko ēst. abet rīga tiešām smird. mašīnu dūmi, "progresīvu" ļautiņu pirdieni, redz pīpot sabiedriskās vietās nevar, abet pirst var. troleibusos, autobusos, vārtrūmes narkomāni, bomži, diedelnieki, un muniķi. Ura tovarišči, nedirsīsim laukos, ejam dirst rīgā

V valis 22.01.2011

Autors tiešām ir neizglītota, stulba kuce...
Rīga smird...

A andrejs 22.01.2011

2 dienas atpakaļ biju rīgā, tā nav pilsēta, bet pamuļķu koncentrācijas nometne (es nepar visiem cilvēkiem). Netīra, drūma, riebīgi pretīga pilsēta...nekad nav tur paticis un nepatiks. Bomžu ka biezs, narkomāni, urlas...tā vienkārši nav dzīve tur, cilvēki viena daļa ir pilnīgi degradējušies, un pašiem liekas ka dzīvo Parīzē, to pašu var teikt par kuci, kura ir viena no rīgas slimajām maukām.
Es labāk sēžu laukos, un elpoju svaigu tīru gaisu, un uzturā lietoju ekoloģiski tīru pārtiku!

M mellene 22.01.2011

Rīgā nav gaisa, jā var aizbraukt atpūsties bet nejau lai dzīvotu, kas ir lauki??? Tikpat labi sūdzību autorei tā var būt arī mazpilsēta, bet mazpilsetā arī tas vis ir tikai nav narkomanu, tik daudz bomžu utml., un kads gais ir laukos...mmmmm, un kas par dabas skatiem kad stirnas lēkā, sniegs smuki klaj kokus klusum, pavasarī putni mostas un čivina gar ceļa malām aug sniegpulkstenīši, neaizmirstulīte, gaiļbikši utml, tas ir skaisti, Rīgā to neredzēt:( Rīga smird, es domāju gaisu.

S skaistā 22.01.2011

..mu, nezinu gan... man vieni radi dzīvo laukos...jaunā, skaistā mājā...ar apsildāmām grīdām...solāriju mājās...džakuzī..utttt., ...bet otri Rīgā...Purvciemā...mazā divistabu dzīvoklītī...kur knapi var apgriesrities...???

M mellene 22.01.2011

Laukos dzīvot lētāk un dzīve ir greznāka:) Riga neesu nevienā vietā redzējusi tik skaistas mājas cik laukos ir :)

R Rīdzinieks 22.01.2011

Lauki...cik tas ir romantiski!

M mellene 22.01.2011

nu atradi arī pamestu, nolaistu māju, āksts.Ko tad man ielikt Lomonosova ielas bildi, vai maskačkas izlietotās šprices??? Pajoliņš b et vismaz Rīdzinieks:)

R Rīdzinieks 22.01.2011

Eu, ko tu man te brauc augumā? Tā ir mana ferma! Es tev rādīšu, nolaista māja!

M mazakuce 22.01.2011

Redz kur atkal, laucinieki barā aizstāv savus sūda laukus ;)
Smieklīgi ;) Jūsu laiku nav nekas un nav ne ar ko īpaši ;) Rīgā purvi pat skaistāki, par jūsu sūda laukiem :)) NoRīgas purviem lielāka jēga, nekā no Jūsu miestiem :D

S spogulis 22.01.2011

Jā un sestdienās debīlie lauķi brauc uz rīgas lielveikaliem, man tanīs dienās ir jāsēž mājās, jo ieiet lauķu barā nu gan negribas, ne intelekta, nekā kopīga, arī nepatīk lauku cilvēki, vienreiz tādus mājās uzlūdzu, šamējie pat zābakus nenovilka, ka iespērās manos baltajos paklājos, un mans bebis pa grīdu rāpoja, cik nekulturāli un banāli, palasiet tak izglītojošas grāmatas, vai kaut kā tā...tik vien mākat, kā sūdu dakšas cilāt un puķītes audzēt...

K Kristaps 22.01.2011

Urodi bļe jūs pilsētnieki riepinieki bļe. Beidzat nodrist te ja. Pilsētai ir kudi vairāk - nekā laukiem

J Jānītis 22.01.2011

Ko tad jūs pilsētnieki nedēļas nogalēs braucat uz tiem laukiem?
Nu sēžiet savā piedirstajā un nopīpētajā pilsētā!!!

Ja jau lauki smird, tad vispirms padomā Zoss, kāpēc viņi smird, bet smird viņi tāpēc, ka jūs pilsētnieki nedēļas nogalēs atvelkaties un piediršat visas maliņas ar saviem pilsētas atkritumiem!

Nebrauc uz laukiem! Sēdi pilsētā un smirdi tur! Nevajag braukt un smirdēt laukos!

K Kristaps 22.01.2011

vo vo un paturat savu piedirsto sniegu

S spogulis 22.01.2011

es personīgi uz lakiem nebraucu, jo tur visiem blusas un utis, braucu only uz ārzemēm... :)))

A andrejs 22.01.2011

Spoguli, bet tev taču mājās pritons! Kapēc ved savu pilsētas triperi uz ārzemēm???

I Infantīlisms 22.01.2011

"Ir divas lietas, kas ir bezgalīgas - visums un cilvēku stulbība. Taču par visumu neesmu īsti drošs." (Alberts Einšteins)

M mazakuce 22.01.2011

Mēs pilsētnieki ja gribēsim, tad brauksim atpūsties uz Jūsu laukiem, skaidrs? Jo mums pilsētniekiem pieder vara, bet Jums tikai kūts un sabrukusi lauku māja un vēl par to visu līksmojat ;) Jums laukos tik daudz nabagu un bomžu, kas dzīvo pie veikaliem dīkdami naudu ;) Nu, protams, Jums jau tas veikals viens uz 30 km... ;D
Sūds Jums tie lauki ;) Nekas cits izņemot svaigu gaisu un jauku ainavu(dažās vietās) nekā Jums tur nav ;D