Lauču akmens - restorāns

Sveicināti, 01.12.2013. "restorānā" ēdām vakariņas, gribējām sajust Pirmās Adventes noskaņas, bet diemžēl saņēmām tikai rūgtu vilšanos. Vakariņās ēdām cūkgaļas karbonādi un dzērām tomātu sulu. Par tik maza izmēra porciju man bija jāmaksā 4.90 Ls, divi kartupeļi un gaļas šķēle kurai var redzēt cauri, nerunājot jau par "salātiem", trīs gurķa šķēlēm un divām tomāta šķēlēm nedrīkst maksāt šādu naudu. Mās esam daudz ceļojuši gan pa Latviju gan pa visu Eiropu, bet šādu ekonomisko stratēģiju (dārgas cenas par nekvalitatīvu pakalpojumu) neesam redzējuši nekur. Par apkalpošanu vispār bijām šokā! Tādas elementāras pieklājības normas, ka ēdienu vispirms pasniedz dāmai un tikai tad kungam šajā iestādē nepazīst. Nu nedrīkst oficiants novākt šķīvi vienam ēdājam kamēr otrs vēl ēd, un kur nu vēl stāvēt un gaidīt kamēr izdzer sulas glāzi. Iemāciet elementāras pieklājības normas saviem darbiniekiem.

G13 02.12.2013

Par dāmām un kungiem tev gan nevajadzēja neko teikt

donna b 03.12.2013

"dārgas cenas par nekvalitatīvu pakalpojumu) neesam redzējuši nekur." nu labi, sis gan ir parspilets izteikums.

B BizeBrīze 18.08.2019

Lauču akmens restorānā extrēmi maza kapučino porcija bez jebkāda noformējums, kanēļa, šokolādes vai tml. Uz aizrādijumu blondais bārmenis atļāvās rupji atbildēt, ka šeit maksā par kafiju nevis noformējumu, un esot citi cilvēki, kas šeit nākšot, t.i. bez mums iztikšot.

M muris119 27.06.2020

LONG STORY SHORT:
Ja vēlies šeit rīkot svinības, visu darīsi pats. Visi būs laipni līdz iemaksāsi drošības naudu jeb rezervācijas naudu. Kad tā būs iemaksāta aizmirsti par atbalstu vai ieinteresētību. Čeku, pavadzīmi vai līguma noteikumi nepastāv- aizdomīgi, iespējams SIA Laučakmens nemaksā nodokļus, bet nestrādāju VID tāpēc tas nav apgalvojums, tikai mans pieņēmums. Rēķinies, ka atbildes uz vienkāršiem jautājumiem būs jāgaida nedēļu, administratore neko nevarēs atbildēt bez priekšnieces ziņas. Administratorei jāmācās komunicēt pa telefonu. Kompromisu SIA Laučakmens nepazīst.
"Lai apstiprinātu rezervāciju, ir nepieciešams iemaksāt drošības naudu.
Iemaksātie avansi un drošības nauda netiek atgriezta!"
Principā ja vēlies šodien pasūtīt šo viesu namu, lai rīkotu nākošā gada Jāņus tur - Tu sazvanies, rezervē, iemaksā drošības naudu, nākamajā dienā atsaki rezervāciju, par naudiņu aizmirsti neviens tev viņu neatgriezīs, jo nav termiņa ar kuru tevi visticamāk neiepazīstinās.