www.sudzibas.lv Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs VADIBA,apkalpojošais personāls, darbinieki !!!!!

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs - VADIBA,apkalpojošais personāls, darbinieki !!!!!

VALSTS SIA. ŠĪ iestāde ir kaut kas "fantastisks". goda vārds, pirmā reize manā dzīvē: iestādes darbinieki- NEKOMPETENTI, PROFESIONĀLI NEKĀDI, RUPJI , MAIGI IZSAKOTIES NELOJĀLI. tur strādā darbinieki, kuru izglītības un vispār intelektuālais IQ ir pamatskolas līmenī. Sākot no sekretāres, beidzot ar vadītāju- rupja, ciniska, vienaldzīga attieksme ! kā jebkurā uznēmumā,VISS SĀKAS NO VADĪTĀJA. un, tur šis ANDRIS LEITASS , ir pilnā elementā-zemisks, rupjš, vienaldzīgs!
man gribas jautāt-KĀDĀ VEIDĀ ŠĀDI CILVĒKI tiek valsts iestāžu amatos ? kādēl, man būtu jāuztur LIEKĒŽI, ZAGĻI UN DRAŅĶI, Kas nejēdz darīt savu darbu, piedevām jānoklausās pazemojošā atieksmē ?

W