www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Slikts Rundāles priekšnieka pakalpojums

Latvijas Valsts ceļi - Slikts Rundāles priekšnieka pakalpojums

Sūdzība ir par ceļa gabalu Bērstelē pie mājām " Alkšņi" kurš atrodas Rundāles domes īpašumā. To par ceļu nemaz nevar saukt. Īstā ceļa vietā ir saauguši kārkli un ceļu iebraukusi lauktehnikas kārkluem blakus. Lietus laikā ir tādi dubļi ka pat ir bijis ka traktors iegrimst, nerunāsim pat par mašīnu. Līdz mājas privātajai teritorijai nokļūt var tikai ar gumijas zābakiem. Bedres ir aptuveni 40 cm dziļumā un viena pie otras. Pastu pastniece atsakās pievest. Mamma iet līdz krustojumam tam pakaļ. Ātrā palīdzība arī nevar piebraukt. Mana māte ir sirds slimniece un brālis plaušu slimnieks. Ja viņiem paliek slikti un jāsauc ātrā palīdzība tad dēļ tā ka nevar piebraukt ātrā palīdzība var atteikties braukt. Māti ir jau vairākas reizes bijusi pie Rundāles priekšsēdētāja at šo sūdzību bet vienīgais lam ir bijusi pagājušo gadu iedalīta nauda ir izzāğēt jau iepriekš minētos kārklus. Vai tiešām man būs no Nīderlandes jāuzsăk tiesas darbi vai jālūdz televīzijas uzmanība lai kautkas tiktu darīts lietas labā?
Lūdzu pēc iespējas ātrāk izskatīt lietu.
Ar cieņu Mārīte de Bruin. [slēpt]@hotmail.com , Pluvierstraat 263, den Haag, Nederland.

15.10.2018

C critical thinker 15.10.2018

tas ir ceļš tikai līdz jūsu mājām? tad jau baigā ekstra, ka pieder pagastam un varat kaut ko pieprasīt.