www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Latvijas Valsts ceļi - Slikts reģionālais valsts autoceļa posms Ērgļi-Ineši

Labdien!
Esmu Ivars Apinis un manam uzņēmumam pieder lauku viesnīca "Jumurdas muiža", kas atrodas 8 km attālumā no ērgļiem pa ceļam uz Inešiem. Jumurdas iedzīvotāji vairākkārt ir saņēmuši solījumus no Latvijas valsts ceļiem, ka tiks asfaltēts ceļš posmā ērgļi – Ineši. Apmēram pirms 5 gadiem ceļa ierīkošanai tika noņemts finansējums par labu posmam Vecpiebalga – Vidzemes šoseja. Līdz šim brīdim finansējums nav atgriezts, lai noasfaltētu atlikušos apm. 18 km ceļa posmā ērgļi – Ineši, un mēs, Jumurdas muižas darbinieki un viesnīcas ciemiņi, kā arī Jumurdas iedzīvotāji, esam neziņā, vai kādreiz tas tiks atgriezts. Tā kā tika noasfaltēts ceļš uz ērgļiem un saremontēts ceļš uz Vecpiebalgu, ir palielinājusies mašīnu kustības intensitāte posmā ērgļi – Ineši. Šis ceļa posms ir katastrofālā stāvoklī, tas ir sabrucis un pavasarī, rudenī nav izbraucams ar vieglo mašīnu, tāpēc iedzīvotājiem ir traucēta iespēja apmierināt pamatvajadzības pēc pārtikas, medicīnas u. C. Ikdienā nepieciešamām lietām. Zinot to, ka 2020. Gadā ērgļu novads un Jumurdas pagasts tiks pievienots Madonai, mums, jumurdiešiem, būs ierobežotas iespējas nokļūt pēc nepieciešamajām lietām Madonā. Sestdienas rītā (25.07.20) , braucot no Jumurdas uz ērgļiem, es saskaitīju 12 pretim braucošas mašīnas 7 ceļa kilometros, es pieņemu, ka arī pretējā virzienā ir tik pat liela satiksmes intensitāte. Cik man zināms, Latvijas valsts ceļi nav veikuši ceļa noslogojuma intensitātes mērījumus vismaz 5 gadus. Būtu lūgums rast iespēju veikt ceļa noslogojuma intensitātes mērījumus un attiecīgi pieņemt lēmumu par ceļa asfaltēšanu. Ceļi ar divreiz mazāku satiksmi tiek asfaltēti un sakārtoti, kāpēc ne šis posms? Pēc ērgļu nov. Pievienošanas Madonai mēs būsim "atrauti no civilizācijas", jo ceļš no Jumurdas līdz Madonai arī nav asfaltēts un ir tik pat sliktā stāvoklī.
Ar cieņu, Ivars apinis, "Jumurdas muiža".

11.08.2020

н НеКариньш 12.08.2020

BEIZ RAKSTĪT ŠEIT! RAKSTI UZ SEAIMU SAVAM DEPUTĀTIAM NO NA!