Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļš

Labdien. Vēlos iesniegt sūdzību par autoceļa posmu Ērgļi-Ineši. Braucot no Inešiem uz Jumurdu pārsitu savai mašīnai karteri, jo garām braucošais kokvedējs radīja putekļu mākoni un braucamā ceļa daļā bija palieli akmeņi. Esmu ievērojis ka greiderējot akmeņi regulāri tiek izrauti no ceļa seguma un paliek uz braucamās daļas. Nesen izraktie grāvji dažviet ir jau braucamās ceļa daļas līmenī.
Vajadzētu biežāk veikt auto ceļa apsekošanu un veikt darbības kas padarītu ceļu drošāku tā lietotājiem.

14.08.2020

N

č Čīkstētājs 14.08.2020

Ja jūs vēl nepamanījāt, visiem po**j.
rakstiet kaut katru dienu 10 reizes))

н НеКариньш 14.08.2020

Viņš vel nesapratā ka viss Latvijā rulē deputāti no Nacionālā apvienība, bet viņiem ir rikojums no Brisele neereagēt uz tadiem sūdzībam!

D Dzenis1974 19.03.2021

Tas sūdzības te visas ir organizētas, tas ceļš visu mūžu ir bijis grunts, 90 gados tur bija pilnīgs poltergeists.. Pēdējos gados situācija labāka kļūst, pagājušā gada remonts ievērojami līdzējis kalpos ilgi 👍