www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Slikts ceļa segums, nepiemērots intensīvai satiksmei

Latvijas Valsts ceļi - Slikts ceļa segums, nepiemērots intensīvai satiksmei

Esam vērsušies, pie ceļu apsaimniekotājiem, ar lūgumu izskatīt iespēju novirzīt smago mašīnu plūsmu, kas šobrīd tiek veikta tieši gar privātmājām. Satiksme ir tik intensīva, ka ceļa kvalitāte ir katastrofālā stāvoklī, izbrauktajās risēs krājas ūdens, kas nokrišņu gadījumā plūst privātmājas pagalmā, bojājot jau mūsu privāto iebraucamo ceļu. Smago mašīnu braukšanas ātrums bieži pārsniedz atļauto. Ceļam ir veikta pretaputekļošana, bet tas neatrisina jautājumu, kā novērs milzīgo dubļu un bedru veidošanos šajā ceļa posmā. Lūdzu jūsu iesaistīšanos šīs problēmas risināšanā.

17.09.2019

Li

Me Mego izmeklētājs 17.09.2019

Kur ir ceļa atrašanas vieta?

Li Liga Kjapsna 17.09.2019

Tu Turkey901 17.09.2019

Šie smagie auto, ar kuriem karojat, ar savu darbu pilda pašvaldības budžetu un par to naudu ceļi tiek laboti, pabalsti maksāti, utt.