Latvijas Valsts ceļi - Slikti celi

Es rakstu so rakstinu par mūsu mīļajiem ceļiem. Par tam skaistajām bedrem un mūžam nepabeigtajiem remontdarbiem. Es apbrīnoju ka latviju var atpazīt tieši pēc tā. Piemēram, braucu mājās no igaunijas pa smuku ludzenu ceļu, un domāju kas sasniegsim latviju, un tad pēkšņu mēs sakām ar autobusu braukt pa bedrainu ceļu, no sākuma domaju ka braucam pa kādu lauku celu, bet tad uzzināju ka īstenībā esam iebraukuši latvijā. Un tie ceļā buvdarbi. Uj...Katru gadu blaviens labo to Brivibas ielu, un pārējās. Katru gadu cilvēki.

S Sudzibu queen 01.11.2018
Ceļu kvalitātes

Es gribētu pasūdzēties par mūsu slavenajiem ceļiem. Tiem smukajiem, bedrēm piepildidatiem ceļiem. Es esmu šokēta ka tuvojoties latvijas simtgadei visur ir vai nu ceļā darbi, kuri nebūs pabeigti nekad (jo Rīga takš nevar būt gatava nekad duh), vai visur ir bedres. Katru reizi kad braucu ar kādu transportlīdzekli es jūtos kā amerikāņu Kalninos. Tāpēc es gribētu zināt kāpēc mums ir šie mūžīgie ceļā darbi bet ceļi paliek ar vien sliktāki?
Šī sūdzība bija rakstīta pēc vairāku cilvēku pieprasījuma. Un lūdzu neheitojat mani par manu viedokli. Paldies.

K karakums2018 01.12.2018

kurā vietā šis foto tapa? Tas ir pi...c

C critical thinker 01.11.2018

nesapratu? remontus atcelt tad, tad Tev būs labi?

S Sudzibu queen 01.11.2018

Vajag nevis viņus atcelt, bet pabeigt laikā. Visur pasaulē var tos remontdarbus pa pāris dienām pabeigt a pie mums pec gada vēl nebūs pabeigti.

S Sudzibu queеn 01.11.2018

Es pilnīgi piekrītu.

Noriebušies tie parazīti! Tikai čīkst un pīkst, ka viss ir slikti: kontrolieri - slikti, jo neļauj braukt bez biļetes, helovīns - slikts, Latvijas 100gade - uzbāzīga, ceļu remonti slikti, bedres - sliktas. Varbūt parēķini - cik mm ceļa varētu saremontēt no tevis samaksātajiem nodokļiem? Varbūt pabeidz skolu, iemācies pareizi rakstīt, sāc strādāt un tad varēsi gaudot!

A Anonīmā persona 02.11.2018

Tavs vārds ir ‘jautrais analītiķis’,bet Tu nemaz neesi jautrs☹️

S Sudzibu queen 02.11.2018

Varbut tad nevajag no naudu zagt.

M McGaret 02.12.2018

Kad cilvēki sāks godprātīgi maksāt nodokļus, tad arī būs jauni ceļi.