LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi P33 ērgļi-Ineši ceļa posma neatbilstošs stāvoklis braukšanai

Latvijas Valsts ceļi - P33 ērgļi-Ineši ceļa posma neatbilstošs stāvoklis braukšanai

2. augustā, braucot pa grantēto ceļu P33 Ērgļi-Ineši, mašīnas priekšējo stiklu sabojāja lidojošs akmens tikai tāpēc, ka garām pabrauca pretī braucoša mašīna. Šī nav pirmā reize, kad tiek bojāts mans īpašums sliktā ceļa seguma dēļ.

Tie, kas ceļu izmanto regulāri jau rēķinās, ka būs jāiegulda papildu līdzekļi mašīnas remontā, jo šis ceļa posms neatbilst ne sakārtota, ne droša ceļa prasībām. Tā tam nevajadzētu būt. Ar kājām vai velosipēdu pa šo ceļu pārvietojas tikai drosmīgie vai tie, kuriem nav citas iespējas.

Tādēļ, lūdzu, noasfaltēt šo ceļa posmu vai arī vismaz veikt dubulto virsmas apstrādi. Ja nepieciešams uzskatāmāks problēmsituācijas piemērs, varu pieaicināt medijus, lai žurnālisti veic detalizētāku izpēti, un problēmas risināšanā var piedalīties plašāka sabiedrība. Papildus, varu piedāvāt bezmaksas auditu, lai noskaidrotu kādi problēmas risinājumi ir iespējami un lai novērtētu vai līdzekļus var izmantot efektīvāk un mērķtiecīgāk ceļa posma sakārtošanai.

Ar cieņu,
Kārlis Muižnieks

05.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

F Fosfors 09.08.2020

Vel viens akmens!

к КУ 12.08.2020

BEIZ RAKSTĪT ŠEIT! RAKSTI UZ SEAIMU SAVAM DEPUTĀTAM NO NA!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes