Latvijas Valsts ceļi - Netīrīti ceļi

Madonas novadā netiek tīrīti ceļi! Šorīt braucot ceļa posmu Ļaudona - Madona, plkst 8:30 ceļš netīrīts un šausmīgs! Ceļgali notrīc ar kādu mēģinot samainīties! Vai greideriem nebija jau agrā rīta stundā jābūt uz ceļiem un iztīrītiem vismaz galvenajiem autoceļiem? Un Madona savus ceļus iztīrijusi, bet te sāpīga tēma Lazdonai. Tur tīra tikai līdz Lazdonas piensaimniekam. Bet Lazdona taču beidzas tur, kur asfalta segums un zīme to norāda, tas ir nedaudz tālāk. Kapēc šo posmu neuzskata par svatīgu?

18.12.2018

Ba

Vi Vitalij Semjonov 08.12.2018
Slikti ceļi, bedres Rīgas centrā

Braucot zem akmentilta iebraucu bedrē, riepā miskaste. Nekāda ceļa zīmes nav. LV valsts ceļu dienests atbildību nenes. Plānots griesties tiesā ar sūdzību pret LV valsts ceļiem.

Vi Vitalij Semjonov 08.12.2018
Slikti ceļi, bedres Rīgas centrā

Naudu nav: viss aizgajā uz visadiem kompensacijam "patriotiem" no Nacionāla bloka! Un vel: cik aizgajā uz Aizasarzības ministrijas budžetu (NATO) un t.s. pretkrievijas prapagandu? Vel jautājumi ir?

"
Варфоломей Гогенцванг
18.12.2018 10:15
ПИПЕЕЕЕЦ демократии. А и была ли она?!?!?! То эллерте пихали,не прокатило.Решили грубо и нагло сделать.Понимают,что кроме митинга с зонтиками народ ни на что не способен.На выбор рижан положили,на выбор в Сейм так же положили.Короче,"опустили" граждан избирателей. "

"до 25 мая 2019 года, дата выборов.
--------------------------------------
Надеюсь, правящие не применят свое Ноу-Хау и не лишат половину рижан и партию "Согласие" политических прав. А коли так, рулить Ригой снова, не смотря на истинные и вымышленные грехи Рижской думы придется Согласию. Надеюсь, всем понятно, что решение сменить руководство Рижской думой на национальное, носит чисто политические и в немалой степени шкурные корни. Принципиально, не отдадим Ригу нaцикам, видя, что они сотворили с моей Латвией за 28 лет их бессменного правления. Последние, почти по всем позициям в Евросоюзе и половина страны батрачат на западных хозяев."

An Anonīms315 18.12.2018

Neiztīrīts ceļa posms no P33 uz Jānēniem-knapi izbraucams! Mašīnai jau bamperis šķūrē ceļu!

Slikts ceļš

autobusi, skolas autobusi, kā mēs šeit braucam, mēs maksājam nodokļus tāpat kā visi pārējie