www.sudzibas.lv Latvijas Valsts ceļi Mājaslapa, kameras, ceļu apstākļi - nekas nestrādā

Latvijas Valsts ceļi - Mājaslapa, kameras, ceļu apstākļi - nekas nestrādā

LV ceļu karte ar nestrādājošām kamerām un daudz lokācijas bez laika apstākļiem... - http://lvceli.lv/
(2.,3. attels)

Un tagad salīdzināt ar Lietuvas ceļu mājaslapu - visas kameras strādā, ir situācija uz ceļiem info, laika apstākļu info, utt.

http://www.eismoinfo.lt/ (1.attels)

Kurš te nokrāpj naudu un nevar normāli strādājošu lapu uztaisīt ?... Var redzēt kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda. Pirms dažiem gadiem uztaisīja un tagad pamazām viss brūk, kameras atslēdzās, visiem viss vienalga.

H Haralds Kurmis 16.04.2017

Kas tur ko brīnīties,nav nevienas nozares kur mums viss būtu labā kārtībā.

Aigars31 16.04.2017

līderismu izvēlas dzimuši lūzeru kreklos kuri vēlāk nonāk aizsmirdības un aizmirstības pasaulē un neviens viņus neatceras.. ja viņiem vienīgi izdodas tauti muļķi piemānīt lidz piemineklim. bet arī tad... vien kakts kur pačurāt arzemju tūristam ..sairs visa pasaule kas augsprātība celta iepūs un iepūst tāda un smird un krīt visiem uz nerviem .lai iet viņi slimnīcā paārstēties ..izārstēt savas cāļu smadzenes

Aigars31 16.04.2017

stajoties partijās viņi laužas kā jaunavas itvisi tautu mānīdami un cits citu acīs citiem ņirgādamies ka nemaz nav luzeru krekliņš ka tik liela pašaizliedzība .. liekuļu bars un ka viņi nevedīs visu uz postu... .. un rezultāts ir ka pedejos divos gados nododot alus pudeli kura 2015 gadā maiņā pret naudu bija 6 centi.. tagad 4... :))))... lūzeri