Latvijas Valsts ceļi - Celi

Gribētos kārtējo reizi pateikties latgales reģiona ceļu uzturēšanas galvenajam agronomam m. Švarcam, viss ko tu vari savā nozarē izdarīt, tikai piedirst. Ja tu uzskati, ka tu esi saremontējis a/c rēzekne-ismeri, tu dziļi šaubies, vienīgais labums ko tu izdarīji uz dotā ceļa, iztaisīji udens novadgravas, pārējais nav mainījies. Uz doto brīdi mēs smokam putekļos, kurus veido 12 karjeru un pilsētas kuk tehnika. Pa dienu te izskrien ap 100-200 smago 10-20 tonnīgo a/m, visas ierobežojošās zīmes atkal noņemtas, un kam kā ne tev zināt, ko dara 20 tonnīgā a/m uz grants ceļa vālējot 70-90km/h. Pēc viņām braukt nav iespējams 1-2 minūtes. 7. Maijā braucot ar sievu uz kvadrocikla pa doto ceļu, gandrīz cietu avārijā, jo mani apdzina 20 tonnīgais, kurš cik saprotu uzskatīja, ka piedalos ar viņu sacensībās un kura dēļ man bija strauji jāpārtrauc kustība un kā rezultāts, arī duša. Tā ka piena tantiņām dienas laikā pārvietoties pā šo nāves taku neiesaku, vediet pienu pa nakti, līdz pus 6, vēlāk tiksiet ellē. Bez tā, kam labāk zināt, kā ne tev, ka pie karjeru izstrādes grants ceļš pārvietošanās drošībai tiek noliets ar ūdeni, bet nu te, tev sava kabata vairāk rūp, kā cilvēku dzīvības. Cienījamais m. Švarc, pieraksti lūdzu atlūgumu, nu nav no tevis jēgas, tu tak to saproti, nu dod ceļu jaunajiem, kuri vēlas kaut ko darīt. Asfalta klāšanas jomā arī silti iesaku aizbraukt uz krāslavas rajonu, tur asfalta klājums vietām saglabājies no 70-tajiem. Paņemiet proves, būsiet dziļi izbrīnīti, ka tas var turēt tik ilgi, nevis klāt šo "zupu", kas netur gadu. Tā esi tik labs, aizej ar godu, un paņem sev līdzi savu bezjēdzīgo komandu, protams tos, kas no tiem palicis j. Čudarānu, a. Runču, v. Stirānu un. I. Jurāni.

E

E Egils Kupra 18.07.2018

Nevajag te politikas, s’ie cilve’ki neapzina’s, kur vin,i stra’da’, un prieks’ kam vin,i stra’da’, galvenais, lai kabata bu’tu pilna...

E Egils Kupra 19.07.2018

Ну для твоего спокойствия, на выборы я не хожу, нет пока людей в Латвии, за которого можно было-бы отдать голос, а если и есть, то у него некоких шансов на победу! У нас все построено как в бизнесе, всё покупается и продаётся, и эту всю дрянь уже невывести, пока не перестреляешь, как говорится, Сталина на них нет.

C critical thinker 18.07.2018

mjā, Tev jau gadiem neapnīk. te Delfiem bildes sūti, te pie katra raksta par ceļiem savu sāpi klāsti. cik saprotams, rēzekne-ismeri ir valsts svarīgākai ceļš.

E Egils Kupra 18.07.2018

Neapniks tik ilgi, kame’r neizpildi’s soli’to nu jau 8-10 gadu atpakal,. Ja ti tik gudrs atbrauc un parij putekl,aino gaisu katru dienu, pasmel aka’ dul,k,aino u’deni, pae’d smils’ainos da’rzen,us ar smilti’m krauks’k,os’u maizi, nomazga’ katru dienu nekur nebraucos’u auto, te dzi’vas vietas nav no putekl,iem, kaut gan ma’ja 250 m no apraksti’ta’ ceļa. Ka’pe’c man ir ja’ieve’ro LR likumi, ja pati valsts tos neieve’ro. Ka’pe’c man ja’maksa’ tr.l. nodoklis, ja cel,a nav? Ka’pe’c man ja’dzi’vo me’slu bedre’, ja pilse’ta’ gaiss svaiga’ks, ka’ laukos?

C critical thinker 18.07.2018

par solījumiem nezinu, kas jums tur bijis. ja nav oficiāli solījumi pildīti, jādzen rokā un jāpieprasa; es arī nezinu, kurā iestādē jāvēršas, bet diez vai Švarcs te vai citur rakstu komentāros reaģēs.

E Egils Kupra 18.07.2018

Visu vin,i labi zina, raksti’ts par proble’mu ir ne tikai te, vin,us interes’e vaira’k izdevi’gi projekti, a par ta’m instance’m, griezies kur gribi un ka’ gribi, atbilde bu’s vai “ne me’s to risinam” vai “nav finanse’juma”.

E Egils Kupra 18.07.2018

Gribe’ju piebilst, ka teritorija atrodas ties’i uz Ra’nas naciona’la’ parka robez’as, ta’ ka laipni lu’gti atpu’sties, gaiss un atmosfe’ra neaizmirstama...

E Egils Kupra 19.07.2018

Да ненадо мутить воду, у нас при выборах стадный эффект, основная часть населения сами не знают, за кого голосуют, где-то сосед подсказал, где-то за деньги и.т.д. Лудше позовёшь когда национальную гвардию отсреливать будете, тут я обоими руками «За», и в первых рядах буду... А нащет Домбравы, им можно мерить человеческий дебилизм, к примеру, тупой как два Домбравы, да и мне кажется его не где во внимание неберут, большой ребёнок...