LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Televīzija Necieņa pret cittautībām

Latvijas Televīzija - Necieņa pret cittautībām

Šovakar skatoties Eirovīzijas tiešraidi, komentētāju tulkojums un komentāri skan ļoti aizskaroši un nepieklājīgi, lai arī kādi būtu rezultāti, nav patīkami klausīties ņirgājošās piezīmēs par punktu paziņotājiem, tomēr visi nākam no dažādām kultūrām un valstīm, bet visi esam vienlīdzīgi, kauns par saviem tautiešiem.

19.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (7)

B Bez_vārda 19.05.2019

Piekrìtu ,itkà jauni cilvèki, bet tik nedemokràtiski un ĺoti nepareizi izteikumos. Kauns, ka 21.gs. ir jàsaskaras ar ko tàdu. Ar naidu un neiecietìbu nekad neko nesasniegs it nevienà jomà, bet psrs ietekme ir to radìjusi. Ĺoti grùti lv ir tikt tai pàri... kapèc citas valstis var domàt ,dzìvot pozitìvàk un atvèrtàk... ĺoti nepatikama vide, lìdz ar to, tapèc neskatijos visu pàrraidi, tikai noklausìjos dziesmas. Nesaista dìvàna bubinàtàji, bet ir prieks,ka uzvar atvèrtas valstis sajà konkursà, un krievija tika pielikta pie vietas. Par to liels prieks!

G Gunars1987 19.05.2019

Eirovīzija beidzās jau tad kad tas Austrijas končinks vinnēja...

T Turkey901 19.05.2019

Pareizi jau ir, vieni pediņi, transi un čurkas, vienuvārd sakot, Eiropa!

Bet man ļoti patikā kad komentēja pediņš Karli Streips...

Saivii 19.05.2019

To murgu kaads veel skataas?...

S Skumji skatīties 19.05.2019

Oof, vajadzētu sūdzību uzrakstīt parto ka to cirku vēl televīzijā rāda. Vienīgā interesantā daļa bija paņirgt par tiem indivīdiem kas parādās uz ekrāna.

Vai tiešam niggeri Olafi un ārabi Mahmudi tagat Eiropas pamatiedzīvotāji?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes