Latvijas Televīzija - iepirkumi

Laikā, kad jātaupa līdzekļi, LTV ir izsludinājusi iepirkumu par transporta monitoringa sistēmas iegādi par Ls 5000 bez PVN un atsevišķu iepirkumu par šīs sistēmas apkalpošanu par Ls 8712 bez PVN. Jau pēc būtības tas ir dalīts iepirkums, jo notiek izvairīšnās no konkursa vai cenu aptaujas, kā arī šim iepirkumam vispār nav loģika, jo LTV nenodarbojas ar autotransporta pārvadājumiem. Šādas sistēmas lieto loģistikā utt. Kas notiek???

E es 17.08.2009

nu un, tas ir likumīgi un visi tā dara, ja būs virs 10 000, tad jātaisa nopietns konkurss, bet ja zem, tad var tā nosacīti taisīt konkursu, lai uzvarētu tieši ar tādiem nosacījumiem, kā čama uzņēmums, tas notiek pilnīgi visās valsts iestādēs

Mamma 18.08.2009

Margot ko tu gribi? Kada jega tavai sudzibai? Viss ir likuma noteikta kartibaa. Viss korekti.