www.sudzibas.lv Latvijas Sarkanais Krusts Pagaidu mājokļa atņemšana bez laba iemesla

Gaisini Sarkanais krusts - Pagaidu mājokļa atņemšana bez laba iemesla

Manas uzturēšanās laikā es uz laiku dzīvoju tiesā pār īpašumu, kur biju dzīvojis pirms un nebija to pārdevis. Man bija iepazīstināja ar papīru un lūdza, lai lasītu un parakstīt, ka es varētu atstāt teritorijā ēkā, kurā es pavadīju nakti un maksā par nakts izmitināšanu. Negaidot izmēģinājuma par īpašumu, kurā es dzīvoju pirms un kas ir saistīta ar nesaņemto zāles Padomju laikos un zaudējumu mātes naudu, kad es biju zīdainis. Viņi grib mest mani un atstāt bez dzīvojamās telpas šiem paziņojumiem un atmiņas par medikamentiem, kas man netika dota, un deva citu, pat ja tie nepieder viņam. Denis