Latvijas Sarkanais Krusts - Krāpšana

Pagājuši jau gandrīz 2 mēneši, bet joprojām nevar nomierināties. Mana meita mācījās b kategorijas kursos, un pirmas med. Palīdzības kurus organizēja sarkanais krusts (alūksnes filiāle) . Cik zināms, pmp kurss sastāv no 12 akadēmiskam stundām, kur ietilpst gan teorija, gan prakse. Mūsu gadījumā meita bija mājās ar apliecību pēc nepilnam 4 stundām! Pasniedzēja, ienākot telpā noziņoja ka viņai neesot laikā, līdz ar to viss notiks ļoti ātri. Kā var apgūt vielu, kas paredzēta 12 stundām, 3 stundu laika? Un tas viss ar it ka noliktu ieskaiti... Bet kursu maksu sarkanais krusts iekasēja pilnu, 30 eiro. Tā nav maza nauda. Naudu paņēma, zināšanas neiedeva. Uzskata kursantus tikai kā peļņas avotu, un nedomā ka csdd eksāmenā med. Jautājumi arī ir. Kauns un negods

M Miss mārkla 02.09.2020

Mantkārīgas vecenes ar žurkas zobiem.Domāju šis nav ne pirmais ne pēdējais gadījums kad jums cilvēki būs no šīm jācieš .!
Vēlu izturību ,pacietību un protams neapvainojieties,jo šīm pāķēm nav inteliģences.Dāvinātas mantas tur tiek pārdotas vai izīrētas par 20 pat 30 eur un vairāk ,bet šajā gadījumā domāju kad no pirmās medicīniskās palīdzības pamatus viņas nemaz neprot.
Esmu izgājusi šo kursu un ar 4 stundām saprotams kad jums tika izkrāpta naudiņa tikai.

22330931 23.08.2023
Trukst veļas mazgašanas pulveris

Atverot pakas vaļā konstatējām kad nau veļas mazgājamā pulvera.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023