www.sudzibas.lv Latvijas Republikas Veselības ministrija Ātrās palīdzības ārsta rupjības un neadekvāta pakalpojumu sniegšana

Latvijas Republikas Veselības ministrija - Ātrās palīdzības ārsta rupjības un neadekvāta pakalpojumu sniegšana

2022.08.03. Ap pulksten 19: 00 tika otrs izsaukums uz ūnijas ielu 24-62 un tika izsaukta ātrās palīdzības brigāde sakarā ar stiprām sāpēm kaklā un mugurā manai 1942. Gadā dzimušajai mammai Krasnovai Ņinai. Tā kā viņai ir hipertensija, sāpes izraisīja spiediena palielināšanos līdz hipertensīvai krīzei. Uz izsaukumu ieradās 117. Ātrās palīdzības brigāde. Jau no pirmā mirkļa ātrās palīdzības ārsta uzvedība bija rupja, pārauga klajā rupjībā. Stipru sāpju stāvoklī, uz mediķa uzdotajiem jautājumiem viņa nevarēja atbildēt latviski, tā kā mana mamma ir dzimusi Ukrainā. Atrodoties tuvumā, es meita Olga Peršteina piedāvāju ar mani runāt latviski vai komunikācijai ar manu mammu pāriet uz krievu valodu. Uz ko ārsts rupjā formā teica, man "azver savu muti un ej prom". Turklāt ārsta attieksme pret dienesta pienākumu veikšanu bija nolaidīga un aprobežojās ar aspirīna tableti no mātes personīgās aptieciņas. Pēc priekšskatījuma diagnozes - pirmsinfarkta stāvoklis, ņina pusstundu atradās automašīnā pie mājas un ārsts ignorēja jautājumus par to, kur un kad tiks nogādāta Krasnova Ņina. Ārsta nežēlīgā uzvedība pasliktināja Ņinas Krasnovas stāvokli un nodarīja man olgai peršteinai smagu morālu traumu. Pēc stundas ņina krasnova tika nogādāta slimnīcā "gaiļezers" ārstēšanai.
Lūdzam izvērtēt šī ārsta (atteicās nosaukt savu vāru un uzvārdu pildot savu dienasta pienākumu) profesionālo un ētisko rīcību un rakstiski paziņot, kāds sods ārstam tiks piemērots. Ātrās palīdzības šoferis uzvedās adekvāti, korekti un mums pret viņu pretenziju nav.

08.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (5)

B Bez_vārds 08.08.2022

😁😁😁😁😁

P PatiesiibasMeka 09.08.2022

Iemācies tak mammas dzimšanas gadu, paraugmeitiņa!

G Gulbenietis 09.08.2022

Tajos gados, dzimšanas reālais un datums pasē, varēja atšķirties. Te no malas maz kas saprotams. Provacēja viena puse otru vai nē.

V ValtsVlt80 11.08.2022

WTF, tu nezini, ka personas kods ir jāsargā, nevis jāizliek publiski? Nebrīnies, ja uz tavas mātes vārda kāds 10 ātros kredītus tagad paņems.

T Thylacine 19.08.2022

Personas kodu es ieteiktu aizkrāsot, šī vietne tomēr ir pieejama pilnīgi jebkuram cilvēkam un šie ir sensitīvi dati. Par cik vēstule jau ir adresēta VM, sūdzības ievietošana šeit negarantē ātrāku vai rūpīgāku lietas izmeklēšanu par Jūsu situāciju. Pēc izrakstos redzamajām diagnozēm, mani interesētu, ko Jūs saucat par pirms infarkta stāvokli? Acīmredzot sirds asinsvadi ir hroniski sašaurināti, spēcīgās sāpes varētu būt dēļ deformācijām mugurkaulā visā tā garumā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes