www.sudzibas.lv Latvijas Republikas Tiesībsargs Latvijas Republikas Tiesībsargs

Latvijas Republikas Tiesībsargs - Latvijas Republikas Tiesībsargs

2012 gada novembrī versos tiesibsargā par manu atbrivošanu no darba Rīgas 45 vidusskolā , lidz šim nesmu saņēmis atbildi. Atnāca vestule ka atbilde bušot ne velāk kā janvārī. Zvaniju februārī , martā , pats personigi 2 reizes pie viņiem ierados , atvainojās nesot resursu , nav kas paraksta utt. Vai tiesībsargs pats nepārkāpj manas tiesības? Kamēr tiesibsargs nevar sniegt atbildi ,ir bijusi jau tiesa. Tiesa manu atbrivošanu no darba Rīgas 45 vidusskolā atzina par pretiesisku un darba atiecibas ar skolu pārtrauca ar šā gada 3 aprili. Tiesībsargam novēlu vairāk drosmes. Secinājumus izdarat paši.

V

Vairāk sūdzības par Latvijas Republikas Tiesībsargs

P purva bebrs 08.04.2013

madllena gudraka par tiesu? runa jau nav par krekliem bet par sirdsapziņu. madllena tevi sveicina ģimenes ārsts

ž Žanna Daarka 09.04.2013

Maddalena ka sieviete, sievietei aizej uz veikalu nopērc vibratoru un izdrāz sevi. Paliks labāk. Darbā var pieņemt tikai skolas direktors un tas šai gadijumā ir Rīgas domes deputāts no vienotības Tālis Veismanis. Ievadat google Tālis Veismanis vai 45 vidusskola sūdzibas un secinājumus izdarat paši.

P pellikanso 09.04.2013

Tiesībsargam kādi ierobežotie resursi, viss kas nepiecišams likumdošanas gramata? Ja jau ar tik elementāru jautājumu pus gadu netiekat gala, ko tad no jums vispar var gaidit. Man šķiet ka atbildi trauce sniegt tas ka darba devejs ir Rīgas domes deputats. Jansons sāk atgadināt zatleru2. Tapat bļaustas bet jēgas nekādas.