Latvijas Propāna Gāze - Slikts serviss

Kam ir vajadzīgs šis serviss Latvijas propāna gāzei https://www.lpg.lv/lv/private/gas-cylinders/ sanāk tā ka pasūtīt gāzes balonu uz maiņu var visā Latvijā, visi kam ir internets, bet Latvijas propāna gāze nemaz nepiegādā visā Latvijā gāzes balonus uz maiņu, tad vajag https://www.lpg.lv/lv/private/gas-cylinders/ norādīt ka pakalpojums nav pieejams visā Latvijā un norādīt vietas kurās tikai šis pakalpojums ir pieejams lai nedotu cilvēkiem cerību ka piegādās un apmainīs balonu, bet pēc tam pazvana un pasaka Sorry mēs nevedam uz jūsu vietu pārāk tālu!

N

Labdien. Mājas lapā ir noradīts uz kurieni varētu būs piegādāti gāzes baloni. Jums ir jāizvelē piegādes reģionu balonu pasūtījuma brīdī.
Vai jums bija atteikts piegādāt gāzes balonu uz reģionu, kas ir noradīts sarakstā? Pielikumā ir bilde no mājas lapas ar reģionu sarakstu.
Ar cieņu, Latvijas propāna gāze.