www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Atplēstas vēstules

Pasts - Atplēstas vēstules

Kāpēc ir jāsaņem atplēstas vēstules? Tie nav nejaušības gadījumi, nav arī pirmo reizi, bet ceturto. Kas tie par pasta darbiniekiem, ka tā var rīkoties? Mēs pat pastam nevaram uzticēties, nu kur vēl tālāk?
Gaidu tuvākajā laikā konkrētu atbildi, kad tas beigsies?

J jānis 02.09.2011

Vai kopā ar vēstuli netika sūtīta nauda?

L LelleBezMatiem 03.09.2011

pretīgi. iesaku aiziet uz pasta nodaļu un uztaisīt skandālu par šito. vai arī uzrakstīt iesniegumu PTAC par nekvalitatīvi sniegtiem pasta pakalpojumiem.

K kuuka 03.09.2011

Man bija tā, onka uz Ziemsvetkiem ielika 10$-neatnāca, tad uz lieldienām 10$-neatnāca, tad kontrolvēstule bez naudas ar tukšu kartiņu -ATNAACA!!!Ziniet Jūs sūdainie pasta darbinieki vai šķirotāji, Jums tas nāks atpakaļ, itsevišķi 09 pasta nodaļai, un ir tā, ka mans onka bija pie MAGA, un nu atkal sūtis 10$ un šī nauda tiks noburta uz neko labu(neteikšu uz ko)bet nu mīļie pasta darbinieki, turaties, jo LAIMI šī konkrētā nauda tam kas paņems nesīs s...us visu atlikušo mūžu!!!

U ughu 04.09.2011

tā arī tev un tavam onkam vajag, knauzeri! naudas pārsūtīšanai ir domāti citi pakalpojuma veidi! izlasi Pasta likumu, ko pārsūta vēstulēs! pa lēto naudiņu sagribējās atsūtīt! gan jau muitas kontroles rentgenā atklājās, ka aizliegtas lietas pārsūta vēstulē un konfiscēja!

P pekausis 04.01.2012

man māsa nekādu naudu nesūtīja, ne arī draugi uz ziemassvētkiem, bet visas trīs vēstules esmu saņēmusi atplēstas. Divas iepakotas ar uzrakstu 'sūtījums saņemts bojātā veidā', bet vienu laikam paši būs atrubinājuši, nevis tie, kas tika pie iepriekšējām divām.