AtrisinātaPasta nodaļa LV1021 - Slikts serviss

Labdien! Pasta nodaļa LV1021 darbinieki slikti izpild savas darba pienākumus. Šajā gada lai saņemtu rēķinu no ELEKTRUM, bija dažreiz zvanīt uz "Elektrum", lai precizēt kad viņi atsūtīja rēķinu, zvanīt uz LATVIJAS PASTU (tel.27008001), lai viņi palīdzētu saņemt šo rēķinu un no Latvijas Gazes, ka arī katalogus no Stockmana ar atlaides kuponiem un t. t. Stockmann taču piegāde pastai atmaksāja, un Stockmana darbinieki brīnās, kāpēc pasts nepiegāda. . Tagad kartējs katalogs nav atnest, Runāju pa telefonu ar LV1021 nodaļas vadītāju, bet nekā - tikai parasta muldēšana. Un cik ilgi tas turpināsies ?. Kāpēc mēs, maksājot nodokļus, nevaram saņemt parastus pakalpojumus no valst iestādes, taču nekā īpaša nav- tikai normāli strādāt. Ceru, kā tomēr izmaiņām jābūt !

Sūdzība veiksmīgi atrisināta irinaberežnaja 06.04.2017

gaigu atbildi

alergologs 06.04.2017

Izsaku līdzjūtību. Palikt bez Stockmann kuponi droši vien ir ļoti sāpīgi..

smejiesvesels 07.04.2017

Ja pasts nepiegadā, varbūt ir vērts adresi pārbaudīt vai esi norādījis pareizi?