Latvijas Pasts - Zog sūtijumus

Likās, ka šie laiki ir garam, bet laikam kovids ir atgriezis šo nekrietnību pasta darbiniekos - zagt sūtijumus.

Šī gada (2021) laikā pasūtītas kopā 13 dažādas paciņas sūtīts ir no ķīnas jeb aliexpress, 8 no tam zem 10eur, 5 sūtijumi ir vērtībā no 40-60€
interesanti, ka mazvērtīgie sūtijumi atnāk bez aizķeršanās, bet vertīgie sūtijumi neviens nav atnācis pēc izsekošanas nr. Var redzēt, ka paka ienākusi ir Latvijā. Zvanot uz info tālruni neskaitamas reizes (par katru paku) mēgina futbolēt un novelt vainu uz muitu, ka viņa varbūt ir izveles kārtā uz pārbaudi ir iesaldēJusi paku tapēc vēl nav un ir jāgaida, zvanos muitai tur tikai rausta plecus un Saka, ka tādas pakas viņiem nav..
Uz Latvijas pasta info tel. Pēdejo reizi zvanot vaicajot par sūtijumu, nelaipni atcērt paaugstinata tonī, ko es vēlos? Lai 'viņa' iet meklet manu paku pa visu lielo sķirošanu? !? .. Vopšim saruna tur arī beidzās.

Labi, ka ir sūtijumu apdrošināsana un es finansiāli neko nezaudeju, kā tikai laiku, jo nav patīkami pasūtīt, gaidīt 2-3mēn, tad secināt, ka neatnāks un jāiet cauri naudas atgriešanas procesam.

Protams pie katra darbinieka nepielikt apsargu vai policistu, kas skatītos uz pirkstiem, bet iesaku Latvijas pasta vadībai padomāt par drosības paaugstināšanu! Jo zagšana ir atgriezusies!

Pārejiem kas ko sūta ar pasta starpniecību ieteiktu sūtijumu noteikti apdrosināt savādak liela iespējamība, ka pieaugs kajas un būs ar galiem.

Šāda sūtijumu zagšana bija 90tajos un 00šo sākumā, ka bija neatkarības bardaks, tad nomierinājās un pedejos 10 gadus pat bija labi un bija aizmirsts, ka ko tādu dara, tagad atkal... Izvēlās un piesavinās tieši vērtīgās pakas.

Tiem kas šo dara un lasa šo - ceru ka lietas kuras nozagāt ilgi jums nekalpos!

29.06.2021

A anse22 29.06.2021

Par zadzibam galvenaja noliktava Pasta to zin jau pus Latvija, ja gribi savas preces atgriezt tad ieiej Facebook tur tirgo mantas un drizuma tu ieraudzis savas mantas pat letak neka aliexpres. Sliktakaja gadijuma ss.lv varesi atrast.