Latvijas Pasts - western union

kapec Latvijas pasts ir iedomajies, ka tirgot konvertus un sanemt western union naudas parvedumu ir viens un tas pats??? kapec man ir jastav 2 stundas rinda pec itka atra naudas parveduma , par kuru ir samaksata liela nauda par pakalpojumu , kopa ar visiem parejiem klientiem , kuri kasas kur palicis vinu abonetais zurnals , un tml . visadas fignas.

P Pipars 31.12.2013

Un kāpēc tu esi iedomājusies, ka esi pasaules naba?

K Kristy 31.12.2013

tik tiešām, - ko esi no sevis sadomājusies, ka esi par kapeiku labāka, vai varbūt "svarīgāka" par kādu citu? Nudien, kaza, ar tādu aprobežotību sen nebiju saskārusies! :D

Ausainītis 31.12.2013

Atceros, pie mums arī reiz bija SIA" Pisiens uz ātru roku!" Laimīgu Jauno gadu visiem lohiem!

T Tricikls 31.12.2013

Vispār tiešām, ko tu esi sev te iedomājusies??? Vispār jau afigela kuce tāda?

Y YoYo 01.01.2014

Mjā. Latvijas Pasta nodaļās ir jābūt ārkārtas situāciju darbiniekam :DDD
Ja nu kāda pilsone atnāk pēc Western Union, ko tad, viņai tak viss samaksāts ... rēķinā arī iekļauta ārpuskārtas apkalpošana :DDD
P.s. Ja jau samaksāji lielu naudu, tad varēji piemest vēl kādu Latiņu/Eiro lai pasts pieved to paku pie durvīm.
A tā šitā sūdzība izskatās diezgan smieklīga: ķipa atnācu uz Rimi - daudz cilvēku, nesaprotu kā var mani neapkalpot bez rindas, man tak vajag vairāk kā citiem!!!
A tie citi "muļķi" atnākuši vienkārši patusēt.

ऋLinda 04.01.2014

Lai prieks un laime jauna gada. visiem kas apsaukajas!

Latviešu tautas 10.01.2014

Нормальные люди эту услугу давно не используют. У них есть счета в банках и они почти мгновенно переводят со счёта на счёт в интернет-банке. А western union используют старухи и дебилы!

A asdfddx 26.10.2014

vot vot, pilnigi piekriitu Vladam :D