www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Vienaldzība vai bezkaunība?

Latvijas Pasts - Vienaldzība vai bezkaunība?

Īsumā. Izsūtu apsveikumu mātes dienā savai 88 gadus vecajai un slimajai vīramātei, lai viņu iepriecinātu. Pāris dienas pēc mātes dienas saņemu manis sūtīto apsveikumu atpakaļ (sk. Pielikumā aploksni) , adrese pārsvītrota, 1 uzlīme, ka adresāts nav zināms. 2. Uzlīme, ka vēstule nav piegādājama adresātam, jo to nav iespējams nekam pārsūtīt. Rakstu pastam, kas noticis ar manu vīramāti, ielu, māju, pilsētu un valsti uz kurieni sūtīju apsveikumu? Pienāk atbilde no mistiska Latvijas pasta un nevis no darbinieka, kas to pārstāv, ka "labdien!
Vēlamies informēt, ka indekss ir norādīts nepareizs.
Lai nodrošinātu precīzu un laicīgu sūtījumu nonākšanu līdz saņēmējam, ļoti būtiska ir pareiza sūtījuma noformēšana. "
un kā es to pēc aploksnes, kas man pienākusi atpakaļ varētu zināt. Vai tiešām vieglāk (un lētāk!) pastam bija atsūtīt man atpakaļ, tā teikt, še tev mācība, izdomā, kā pareizi viss jānoformē, mēs tev to neteiksim, bet pasēdi un padomā kā ar Latviju runāt, ārzemniece atradusies!
Jā, pēc 25 asv nodzīvotiem gadiem tiešām bija grūti iedomāties, ka lp nevarēs tikt galā ar tādu uzdevumu, kā izdomāt kā no Āgenskalna aizdabūt prom vēstuli uz blakus pasta nodaļu Ziepniekkalna kapos. Tieši pirms 3 mēnešiem lp man atsūtīja atpakaļ paciņu, ko sūtīju uz Latviju, tai reizē "izrādās" neviens 3 mēnešu laikā nav bijis paciņai pakaļ, kaut nosūtītas 2 pavēstes (lasi: neviena!) . Es domāju, cilvēkiem, kas tur strādā ir dziļi vienalga, ko kurš saņem vai nesaņem un to, ka kas varētu uzlaboties? Varēja taču man atbildēt savādāk, paskaidrot, atvainoties par neērtībām... Skumji.

14.05.2021