www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Vēstuļu pazušana Rēzeknē

Latvijas Pasts - Vēstuļu pazušana Rēzeknē

Labdien , šogad sūtīju saviem tuvajiem cilvēkiem apsveikumus Ziemassvētkos uz dažādām Latvijas pilsētām no Anglijas , jo atrados brīvdienās šajā laikā tur. Vēstules bija diezgan biezas, jo kartiņa bija veidota no bildes uz kartona tipa pamata. Šis jau nav pirmais gadījums , kad vēstules nesasniedz adresātus vai ir tikušas atvērtas un aizlīmētas atkal tieši Rēzeknes pasta nodoļā. Šoreiz vēstules nesasniedza abi adresāti Rēzeknē, kas manuprāt ir ļoti aizdomīgi . Jo pārējie adresāti Latvijā, kuri atrodas citās pilsētās saņēma vēstules jau 4-5 dienu laikā. Šī nav pirmā sliktā pieredze, jo iepriekš vēstules tika atvērtas un atkal "nemanāmi" aizlīmētas. Saprotu, ka drošākais variants ir vēstules sūtīt parakstu vai izsekošanu, bet tas manuprāt ir domāts svarīgiem dokumentiem nevis Ziemassvētku sveicienam .

G

"Šoreiz vēstules nesasniedza abi adresāti Rēzeknē, kas manuprāt ir ļoti aizdomīgi ." - tā ir visai slepena informācija, taču Rēzeknē darbojas vēstuļu teroristi. Un tā kā, "Vēstules bija diezgan biezas", saprotams, ka tās tika pārbaudītas.

G GGLL 26.02.2017

Kā to saprast "vēstuļu teroristi" ?

N nata6a 26.02.2017

Vajaga vesturi macīties! Amērikā bija tādi teroristi kuri bumbas vestulēs sutīja.

G GGLL 26.02.2017

Atvainojiet mani , noteikti uz Rēzekni kāds sūtīs bumbas un visu pārējo?! Vajag beigt sevi iedomāties par pasaules nabu , te nevis vēsturi jāmācās , bet gan domāt ar galvu! Kāpēc tad netiek nekas paziņots ne adresātam , ne sūtītājam ? Ja tiek sūtītas neatļautas vielas vai priekšmeti to pārbauda pirms nosūtīšanas , kā tas ir piemēram šajā gadījumā , pirms iekraušanas lidmašīnā . To dara speciālisti ar suņiem vai speciālu aprīkojumu , NEVIS TANTES NO RĒZEKNES PASTA FILIĀLES cienījamā Nata6a !

Latviešu tautas 26.02.2017

Es došu padomi: lai uz vēstules rakstā angliski, latviski un kriviski "Naudu aploksnē nav!" "Денег в конверте нет!"

Latviešu tautas 26.02.2017

Es došu padomi: lai uz vēstules rakstā angliski, latviski un krieviski "Naudu aploksnē nav!" "Денег в конверте нет!"

1 120986 24.04.2017

Taisnįba..ari netika sañemti vairaki apsveikumi no Anglijas..ká ari ielugums uz kázám...nepatíkami.