www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Vai tas ir atklāts rekets?

Latvijas Pasts - Vai tas ir atklāts rekets?

Man no skotijas izsūtīja paku uz ziemassvētkiem 10. Decembrī un visi, kuriem tās tika sūtītas uz rīgu, arī tās saņēma pirms ziemassvētkiem.Man ventspilī tā nenāca un nenāca. Sākām meklēt. No skotijas viss bija pareizi izsūtīts, gāju uz savu pastu ventspilī, lai es šos netraucējot un gaidot uzaicinājumu - tā viņi mani ik reiz pasūtīja.Labi, gaidu. Šodien ir jau 21. Janvāris 2014. Gads un man pastkastē tiek iemests uzaicinājums nr2, tātad atkārtots, izņemt ierakstītu vēstuli. Izstāvu atkal garo rindu un man tur saka - tā neesot vēstule, bet paka. Aiziet ilgi meklēt un beidzot ar nes to paku. Skatos tai zīmogs ir 27. Decembris un prasu, kāpēc man ir otrais uzaicinājums, ja pirmais man vispār nav bijis??? Nu tas esot tādēļ, ka pirmais uzaicinājums ir sūtīts uz māju 11 nevis uz manu 77. Tā kā es neesot paku izņēmusi mēneša laikā, tad man lai es to dabūtu, būšot par ilgo glabāšanu jāmaksā nauda!!! Uz pakas ir ļoti glīti un skaidri, drukātiem burtiem rakstīta pareiza mana adrese, bet šie uzaicinājumu sūta uz 11 māju un man neko nesūta, mēnesi notur pastā un tagad pieprasa no manis naudu!!! Es to skraidīju un meklēju, neviens aci tur nepamirkšķina un man tik saka - paku pastā ir daudz, lai tik es gaidot. Pastniekam ar prasīju - nu neviens neko. Tagad, kad veselu mēnesi man nav atdevuši man domāto ziemassvētku sūtījumu, vēl ir nekaunība prasīt par to naudu nevis atvainoties par līderīgo darbu un problēmām ko viņi radīja man, skrienot uz pastu un interesējoties par paku un arī tur, skotijā, nu tālāk vairs nav kur!!!Tā kā man paku bez naudas viņi atteicās man dot, es sāku raudāt un aizskrēju pie vīra, kurš sēdēja mašīnā un mani gaidīja. Viņš izsauca pasta priekšnieci. Tā tāpat sāka melot un runāt visādas muļķības un gāzt mums vainu virsū, gribēja mūs piespiest, lai aizpildam nez kādu tur anketu, ka mēs nemaksāsim un esam paši vainīgi, ka paku neņemam laukā. Dabūjām paku. Tikai ar to, ka ziņosim pasta lielajam šefam. Ja jau ventspilī pastā strādā tik negodīga un melīga priekšniece, tad ko tur brīnīties, ka darbinieki nebūs labāki. Atnāk man tā paka, bet melo un raksta, ka vēstule atnākusi. Tad 77 nepazīst, tikai 11. Es liku tai šefienei, lai apskatās uz drukātu septiņnieku turpat uz pakas kodā - kas tas ir par ciparu? Viņa saka, ka 7. Bet precīzi tādus pašus septiņniekus neviens pastā neatpazīst. Vai nu tur analfabēti strādā vai speciāli ņirgājas par cilvēkiem. Man ir kauns, ka tāds pasts var nelietīgi nēsāt latvijas vārdu. Steidzami būtu tas jānomaina.

D

R ri4y 23.01.2014

Iesaku griezties ar oficiālu vēstuli Latvijas Pastam pieprasot publisko atvainošanos un naudas atgriešanu!

M MissM 24.01.2014

Ne tikai naudas atgriešanu, bet vēl kompensāciju par morālo kaitējumu!