www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Uz paciņas Pasta zīmogs- 3.12, bet saņēmu 6.01

Latvijas Pasts - Uz paciņas Pasta zīmogs- 3.12, bet saņēmu 6.01

Esmu ļoti dusmīga uz Latvuija Pastu. Jau laicīgi- novembra sākumā Amazon.com pasūtīju DVD filmas, ko bērnam dāvināt uz ziemassvētkiem. Svētki jau nāca ar joni klāt, bet no sūtījuma ne vēsts, lai gan pa e-pastu amazon.com ziņoja, ka paciņa izsūtīta un līdz 7.decembrim es to saņemšot. Aizgāju uz savu pastu, kur teica, ka nekas neesot atnācis un, ja būs, atsūtīs paziņojumu.
Vakar-6.janvārī beidzot saņēmu paziņojumu, ka jāiet uz pastu pēc sūtījuma.Cik liels bija mans sašutums, ka uz paciņas ieraudzīju zīmogu, kad paciņa saņemta Rīgas 83 pasta nodaļā-3.decembrī!!!

I

H Hrjusha 07.01.2009

Normāli! Tāds ir latvijas pasta darba stils!!!

J JZ 07.01.2009

Nesolu daudz naudas un uzreiz. Bet ja nepieciešami papildus ienākumi, šeit ir iespējams tos gūt. Pārbaudīta un droša peļņa. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar internetu.
Neticiet tiem, kas sola zelta kalnus un pirms tam prasa samaksāt dalības naudu. Lai saņemt savu naudu, nav nepieciešams to vispirms maksāt.
Uz jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

I ingus 07.01.2009

Latvijas Pasts vispar izceļas ar vienreizeji sliktu, nelaipnu un dausmīgu apkalpošanas kvalitāti

A aicis 08.01.2009

Es vēl joprojām neesmu sapratis, kur palikusi mana oktobra beigās Latvijā it kā ienākusī paciņa.Esot aizsūtīta atpakaļ, bet otrā galā nav saņemta.

O olga 12.09.2010

Dlja svedenja skazu na posilkah nikakaja pecatj ne stavitsja...tam ne mozet bitj pecati za 3.12.Eto po vsej vidimosti data otpravlenija...a idti poslani mezdunarodnoe mozet do mesjaca, a esli ekonomicnim klassom to do 6.mesjacev.I ne operator vinovat v etom...i daze ne latvijskaja pocta, mezdunarodnaja konvencija poctovaja...Polucaetsja 4to vasa zaloba besmislenna

G Guga 12.09.2010

kopš esmu Mellužu pasta nodaļas pārzinā, manas dusmas aug ar katru mēnesi lielākas, jo šī pasta darbinieku interesantās darba politikas dēļ, man ir reāli materiāli zaudējumi, jo man vismaz 1-2x mēnesī pienāk ierakstītās vēstules, kuras it kā vajadzētu vispirms piegādāt mājās, un tikai nesastopot nevienu, atstāt aicinājumu ierasties pastā. Mājās man ir bērns tāpēc VIENMĒR kāds ir ar viņu kopā, tālāk par dārzu arī netiek iziets, mājās atstāju pases kopijas un pilnvaras saņemt dažādus sūtijumus cilvēkam, kas ir kopā ar bērnu, jo bieži vien izmantoju kurjeru pakalpojumus, jo pasūtu dažādas lietiņas..tas tā..vienvārdsakot, ir viss, lai šo vēstuli saņemtu. bet 2 gadus kopš tur dzīvoju, NEKAD neviens pastnieks nav paradījies pat tuvumā! ielas malā ir pastkastīte un tur uzreiz tiek ielikts paziņojums ka jāierodas pastā. un katru reizi ierodoties pastā es redzu jauko paziņojumu ka nebija neviena mājās! un tā katru reizi. ir pat bijis, kad sestdienā pat redzam pastnieci, un viņaredz mūs, viņa vēsā mierā iemet šo paziņojumu un dodas tālāk, mes padomājam, ka tur tikai reklāmas bukleti, ja jau viņa neko nepasaka, un neskrienu viņai pakaļ, vēlāk aizeju līdz pastkastei un tur kartējais aicinājums...
tā kā pasts sestdienās strādā līdz pl.15, vairs nepaspēju..darbdienās es strādāju ilgāk nekā pasts..tad nu ņemu speciali brīvdienu(jo strādaju ne Jūrmalā), lai tiktu pec savām vestulēm, ta kā man nav iespējams neņemt bŗīvu visu dienu, tad nu katra vēstule man izmaksa ap 30.ls, jo tik es nopelnu sava darba dienā